Kurumsal


İmtiyaz Sahibi / Grantee
B.M.T. Medya Takip Ltd.

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Murat BİLİR

Yayın Koordinötürü / Publications Coordinator
Fulya YETİŞKUL

Sorumlu Müdür / Responsible Manager
Ece İSKENDEROĞLU

Editör / Editor
bursa24@bursa24.com.tr

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor
Av. Adnan ANLAŞ

Yayın – Yönetim Yeri / Publications – Managament Place
Çekirge Cd. Petek Onar Apt. No: 104 /4 . 16080 Osmangazi / BURSA

Telefon: 0224 235 00 98 
E-mail: bursa24@bursa24.com.tr

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bursa24.com.tr’da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bursa24.com.tr’da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Bursa24.com.tr sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI 
Bursa24.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Bursa24.com.tr aittir. 
Bursa24.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. 
Bunlar Bursa24.com.tr ‘nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. 
Bursa24.com.tr ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. 
Bursa24.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Bursa24.com.tr haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bursa24@bursa24.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Adnan ANLAŞ tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the samsunhaber.com However, sometimes the  samsunhaber.com uses third parties to process your information. samsunhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the samsuahaber.comre quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the samsunhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the samsunhaber.com and its services. When you use  samsunhaber.com online services, we use cookies and collect IP  addresses. You can find out more about this in the  Bursa24.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM