Emrah Fandaklı Şef’ten iftar sofralarına lezzet katacak özel tarifler

Emrah Fandaklı Şef’ten iftar sofralarına lezzet katacak özel tarifler


Şef Emrah Fandaklı Ramazan ayında sevdikleri için lezzetli sofralar hazırlamak isteyenlere zengin iftar menüleri oluşturdu. Şef Emrah Fandaklı siz değerli Bursa24 okuyucularına özel menüler oluştururken aynı zamanda sağlıklı beslenme önerilerinde de bulunacak. Şef Emrah Fandaklı, sağlıklı iftar menüleri ile Ramazan ayı boyunca farklı tariflerle sofralarımıza renk katacak.

Ramazan ayı boyunca hem göze hem de mideye hitap eden menüler; çorbalardan ara sıcaklara, salatalardan et ve balık tariflerine, şerbetli ve sütlü tatlılar, birçok tarif Bursa24’te.

Emrah Fandaklı Kimdir?

Şef Emrah Fandaklı 1987 yılında İstanbul’ da doğdu. Fatih Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra aşçılığa merak sarıp aşçı olmaya karar verdi.
2008 yılında Mutfak Sanatları Akademisi’nde Chef and Owner okudu. Türkiye’ de The Marmara, Vogue Restoran, Ajia Hotel, Cercis Murat Konağı  gibi önde gelen restoranlarda ve otellerde çalıştıktan sonra 2010 yılında Amerika’ ya gitti. Amerika’ da kaldığı yıllarda Lincoln Land Community College’da eğitim gördü. Hilton Springfield, Flavor of India, Xochimilco Mexican Food, Hunan Chinese restorantları gibi çeşitli mutfaklarda çalıştı.  Lezzet Profesyonelleri derneği ve İstanbul Aşçılar derneği üyesidir. Sağlıklı beslenme üzerine araştırma yapmaktadır. Restoranlara ve otellere danışmanlık hizmeti vermektedir. 2015 yılı itibari ile Wow Hotel Soffa Mutfak Atölyesi’nin eğitmen şefliğini yapmaktadır.

Sağlıklı beslenme üzerine araştırma yapmaktadır. Restoranlara ve otellere danışmanlık hizmeti vermektedir. 2015 yılı itibari ile Wow Hotel Soffa Mutfak Atölyesi’nin eğitmen şefliğini yapmaktadır.

Emrah Fandaklı ayrıca eşsiz tariflerini instagram hesabında takipçileriyle buluşuyor.

https://www.instagram.com/lefandakli/

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM