Dr. Ümit Aktaş Bursa Kitap Fuarı’nda

Dr. Ümit Aktaş Bursa Kitap Fuarı’nda

İlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi, Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri kitaplarının yazarı Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, “Mutluluk için Sağlıklı Yaşam Planı” sunduğu, beşinci kitabı Mutluluk Kürleri 2 ile Bursa Kitap Fuar’ında okuyucularıyla buluşacak.

TÜYAP Bursa Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde 9-17 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Bursa 17. Kitap Fuarı’nda Dr. Ümit Aktaş, 9 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te “Mutluluk Kürleri” başlıklı konuşmasını Çekirge Salonu’nda gerçekleştirecek. Konuşmasında ‘Sağlıklı Yaşam Planı’nın adımlarını ve inceliklerini anlatacak olan Dr. Aktaş, genç, yaşlı, kadın, erkek herkes için mutluluğun ve sağlığın başucu kitabı olarak kaleme aldığı “Mutluluk Kürleri 2” kitabın içeriğinde yer alan konulara konuşmasında yer verirken, katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Konuşmasının ardından Dr. Ümit Aktaş, “Neden Hasta Oluyoruz?”, “Şifa Mutfağınızda”, “Sağlıklı Yaşam Stratejileri”, “Kronik Hatalıklara Doğal Çözümler” ve “Sağlığını Takviyelerle Destekle” bölümlerinin de yer aldığı Mutluluk Kürleri 2 kitabını Bursalılar için imzalayacak.

Tam şifa için öneriler sunmanın yanı sıra koruyucu hekimliğin başucu kitabı olan, hızlı ve sonuç odaklı kürler ve tavsiyelerin yer aldığı Mutluluk Kürleri 2 kitabını imzalamak için Dr. Ümit Aktaş, saat 15:00’te, Salon 2 A-505’te yer alan Hayykitap standında olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM