1 Milyon lira isteyen şantajcı müdür çıktı!(video)

1 Milyon lira isteyen şantajcı müdür çıktı!(video)

Bursa’dan bir işadamına şantaj yaptılar ve tam bir milyon TL sızdırmaya kalktılar.Zanlılar işadamının müdürüyle onun arkadaşı çıktı.

Şantajla vurgun girişimi Bursa’nın Gemlik ilçesi’nde yaşandı.Bir iş adamı Gece saatlerinde bir mektup aldı mektupta “bir milyon lirayı gösterdiğim yere bırakmazsan yaptığın usulsüzlükleri ihbar ederim”

Paranın bırakılacağı adreste Google haritalarda işaretli olarak mektuba eklenmişti.İşadamı mektubu okuyunca büyük şok yaşadı.Soluğu emniyette aldı.Mektubu gösterip tehdit edildiğini kendisine şantaj yapıldığını ifade etti. Gemlik ilçe Emniyet ekipleri harekete geçerek önce Googledan belirlenen adres tespit edildi, ardından operasyon için düğmeye basıldı. Alıcıların işadamından istediği para istenen noktaya bırakıldı.Ortalık zifiri karanlık göz gözü görmüyordu. O sırada termal kameraya sahip İHA olay bölgesini havadan kaydediyor.

Tehdit mektubu yazan şahıslar para dolu çantayı almak için belirlenen noktaya geldi, şantajcı iki şahıs para dolu çantayı alırken ekipler tarafından suçüstü yakalandı.İşadamı yakalanan şahıslardan birini çok iyi tanıyordu çünkü kendi şirketinin müdürüydü.Diğer şantajcı da arkadaşıydı.İşadamı büyük şok yaşaraken,zanlıların sorguları devam ediyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM