Vatandaştan BURULAŞ’a aylık abonman tepkisi

Bursa'da ki yeşil halk otobüslerinin BURULAŞ ile yaşadığı problemleri sebep göstererek bütünleşik taşıma sisteminden çıkması gene en çok vatandaşı...

20 Haziran 2013 08:56 Okunma:

Bursa’da ki yeşil halk otobüslerinin Burulaş ile yaşadığı problemleri sebep göstererek bütünleşik taşıma sisteminden çıkması gene en çok vatandaşı etkiledi.  Günde ortalama  4 araç değistiren Bursalı toplu taşıma yolcuları aylık Bukart’ların ücretlerinin peşin ödenmiş olmasına rağmen yeşil otobüs ve aktarmalarda bir işe yaramadığından şikayetçi.

Yeşil otobüsçülerin haftalar öncesinden uyarılarda bulunulmasına rağmen, gerekli önlemleri almayıp binlerce vatandaşı mağdur duruma düşürülmesinin sosyal medyadaki  faturası ise gene yıkıcı bir yaklaşım sergilediği düşünülen Burulaş’a kesiliyor.

burulaş

BENZER HABERLER

Facebook’un ücretsiz internet çalışmaları başladı!

Facebook’un herkese ücretsiz internet parolasıyla yola çıkıp kurduğu internet.org için ilk somut adım atıldı!

Bursa TMMOB’den 10 Numara yağ açıklaması

Bursa TMMOB’den 10 Numara Yağ Açıklaması  

Milli Savunma Bakanı’ndan bedelli askerliğe yeşil ışık

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlik konusunda, 'Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası bu yolda yapılacak değerlendirmenin sonucuna bakacağız' dedi.

Köpek ırkları Nilüfer’de tescillenecek

‘Köpek Irk Standartları Yarışması’ bu yıl Bursa Nilüfer Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

100 bin kişiye erken emeklilik!

Yıl ve yaş şartlarını tamamlayan ancak prim günü eksiği bulunan 100 bin emekli adayı, tasarıya emeklilik müjdesi eklenmesini bekliyor.

İhsanoğlu’ndan Erdoğan’a İstiklal Marşı yanıtı

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhanoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 'İstiklal Marşı'nı bilmediğine' ilişkin iddiasına "Hadi oradan canım sen de" diye tepki...

Murat Göğebakan son yolculuğuna uğurlandı

Dün kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan, son yolculuğuna uğurlandı.

Rüya düğünde gözden kaçan ayrıntı

Ünlü oyuncu Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu, Los Angeles, Malibu'da kumsalda gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştirdi.