Vatandaştan BURULAŞ’a aylık abonman tepkisi

Bursa'da ki yeşil halk otobüslerinin BURULAŞ ile yaşadığı problemleri sebep göstererek bütünleşik taşıma sisteminden çıkması gene en çok vatandaşı...

20 Haziran 2013 08:56 Okunma:

Bursa’da ki yeşil halk otobüslerinin Burulaş ile yaşadığı problemleri sebep göstererek bütünleşik taşıma sisteminden çıkması gene en çok vatandaşı etkiledi.  Günde ortalama  4 araç değistiren Bursalı toplu taşıma yolcuları aylık Bukart’ların ücretlerinin peşin ödenmiş olmasına rağmen yeşil otobüs ve aktarmalarda bir işe yaramadığından şikayetçi.

Yeşil otobüsçülerin haftalar öncesinden uyarılarda bulunulmasına rağmen, gerekli önlemleri almayıp binlerce vatandaşı mağdur duruma düşürülmesinin sosyal medyadaki  faturası ise gene yıkıcı bir yaklaşım sergilediği düşünülen Burulaş’a kesiliyor.

burulaş

BENZER HABERLER

Ünlü oyuncu gizlice evlendi!

Oyuncu Beste Bereket, sade bir törenle dünya evine girdi.

İpini çekerim hiç acımam!

Ayşe Hatun Önal , 'Dengemi bozanın ipini çekerim hiç acımam' dedi.

O sözler vasiyet oldu!

Yaşar Kemal'in Bilgi Üniversitesi'nde Fahri Doktora törenine katılamadığı için gönderdiği mesaj, okurlarına bırakılmış bir vasiyet niteliği taşıyor.

Ünlülerin şubat karnesi!

Şubat ayında kimler konuşuldu?

Yıldırım’da metruk binalar yıkılıyor!

Edebali, güvenlik sıkıntısı doğuran metruk binaların yıkımına devam ettiklerini söyledi.

Türkiye`nin en kalabalık Briç Turnuvası merinos AKKM`de başladı!

Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM), Türkiye Briç Federasyonu tarafından düzenlenen ve 192 takım ile 1200 sporcunun mücadele ettiği...

Başkan Bozbey’e Bursasporlu taraftarlardan sevgi seli!

Nilüfer Bursasporlu Taraftar Derneği düzenlenen yemekte Başkan Mustafa Bozbey’e yaptıkları tezahüratlarla sevgi seli gösterdi.

’28 Şubat süreci, Türkiye’nin tarihinin en karanlık dönemidir!’

“28 Şubat süreci Türkiye tarihinin en karanlık dönemidir”

Uludağ`da Başkanlar Zirvesi!

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından Bursa’da gerçekleştirilen ‘Başkanlar Zirvesi’, birlik üyesi belediye başkanlarını Uludağ’da bir araya getirdi.