Vatandaştan BURULAŞ’a aylık abonman tepkisi

Bursa'da ki yeşil halk otobüslerinin BURULAŞ ile yaşadığı problemleri sebep göstererek bütünleşik taşıma sisteminden çıkması gene en çok vatandaşı...

20 Haziran 2013 08:56 Okunma:

Bursa’da ki yeşil halk otobüslerinin Burulaş ile yaşadığı problemleri sebep göstererek bütünleşik taşıma sisteminden çıkması gene en çok vatandaşı etkiledi.  Günde ortalama  4 araç değistiren Bursalı toplu taşıma yolcuları aylık Bukart’ların ücretlerinin peşin ödenmiş olmasına rağmen yeşil otobüs ve aktarmalarda bir işe yaramadığından şikayetçi.

Yeşil otobüsçülerin haftalar öncesinden uyarılarda bulunulmasına rağmen, gerekli önlemleri almayıp binlerce vatandaşı mağdur duruma düşürülmesinin sosyal medyadaki  faturası ise gene yıkıcı bir yaklaşım sergilediği düşünülen Burulaş’a kesiliyor.

burulaş

BENZER HABERLER

“Savaşçı göndermeye hazırız”!

Irak'taki Peşmerge Suriye'nin IŞİD ile Kürt gruplar arasındaki çatışmaların devam ettiği Kobani kentine destek göndereceklerini açıkladı.

Obama’dan Erdoğan’a haber!

ABD Başkanı Barack Obama’nın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a Kobani’ye havadan yapacakları yardımla ilgili bilgi verildiği açıklandı.

Başbakan bugün açıklayacak!

İç güvenlik reformu bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından AK Parti grup toplantısında açıklanacak.

Dakikalarca öpüştüler!

Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde yanında genç bir erkekle Nişantaşı'nda görüntülenmiş ve "Arkadaşız" açıklaması yapmıştı.

Cesare Prandelli’den yönetime çağrı!

Cesare Prandelli, "Mali açıdan sıkıntıdayız. Size 6 ay hiçbir ödeme yapamayacağız" diyen kulüp yöneticilerine bu cevabı verdi.

Cemaat’e alkış yok!

HSYK üyeliğini kazanan yargı mensupları, YSK'da düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Acil servis karantinaya alındı!

Eyüp Devlet Hastanesi Acil Servis’i, "Mers virüsü" şüphesiyle karantinaya alındı.

“MERS” virüsü şüphesi

İSTANBUL (AA) - Eyüp Devlet Hastanesi Acil Servisi, ”MERS” virüsü şüphesi taşıyan bir hasta nedeniyle karantinaya alındı. Hac dönüşü 73 yaşındaki...

Halkalı gümrük sahasında yangın

İSTANBUL (AA) – Küçükçekmece’de, Halkalı Gümrük Müdürlüğü sahasındaki tekstil ve kozmetik malzemelerin olduğu bir antrepoda yangın çıktı. Hasara neden olan yangın, itfaiye...