USD
3,9230
EURO
4,6080
ALTIN
162,2260

Vali İzzettin Küçük, kapalı çarşı esnafını ziyaret etti

Yoğun programlarına rağmen Bursalı vatandaşlarla iç içe olmayı ihmal etmeyen Bursa Valisi İzzettin Küçük, kapalı çarşı esnafını ziyaret etti.

Vali İzzettin Küçük, kapalı çarşı esnafını ziyaret etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kapalı çarşı esnafı ile bir araya gelerek hoş sohbetlerin edildiği, Bursa’nın sorunlarının paylaşıldığı, direk esnaf penceresinden sorunlara çözüm arandığı sohbetlere zaman zaman alışverişe gelen vatandaşlarda katıldı.
Çarşı ziyareti sonrasında duygularını dile getiren Vali Küçük; “Osmanlının başkenti, Ulu Şehir Bursa’yı adım adım, sokak sokak gezmek bana ayrı bir haz katmaktadır. Şehrin yeşili, Uludağ’ın beyazı beni her zaman cezbetmiştir. Şehri uzaktan izlemektense yaşadığım şehri gezerek tanımak, doğal güzellikleri yerinde görmek, şehrin yaşayanları ile el ele olmak yaşamıma ayrı bir anlam katıyor.
Bursa’mız Dünya genelinde yaşam kalitesi en yüksek şehirler içerisinde ilk sıralarda yer alıyor. Dünyanın her yerinden insanlar, Ulu Şehrin tarihini, kültürünü ve harika doğasını görmeye Bursa’ya geliyor. Biz ise bu güzelliğin tam ortasında, kalbinde yaşıyoruz. Dört mevsimi ayrı bir sanat eseri gibi işlenen Bursa’mıza el birliği ile sahip çıkmalı, şehrimizi daha güzel hale hep birlikte getirmeliyiz. ” dedi.
Bursa’nın yaşayan tarihi, kapalı çarşı esnafı olarak Vali İzzettin Küçük’ü aramızda görmekten çok mutluyuz. Bu ziyaretler ile devletin gücünü ve gülen yüzünü her zaman yanımızda hissetmekten çok mutluyuz. Bizler kapalı çarşı esnafı ve çalışanları olarak her zaman, canı gönülden Valimizin yanındayız diyerek çarşı esnafı Vali Küçük’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM