USD
4,7490
EURO
5,5598
ALTIN
198,9045

Vaillant Group Türkiye “İK Yollarda” projesi ile Bursa çalışanlarıyla buluştu!

Vaillant Group Türkiye İK ekibi, “İK Yollarda” projesinin üçüncü yılında, Anadolu’nun çeşitli kentlerinde görev yapan Vaillant çalışanlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Vaillant Group Türkiye “İK Yollarda” projesi ile  Bursa çalışanlarıyla buluştu!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Isıtma ve soğutma  sektörünün öncü kuruluşu Vaillant Group Türkiye İnsan Kaynakları departmanı; üç yıldır uyguladığı “İK Yollarda” programı kapsamında Bursa Tekniker Toplanma Merkezi’ni ziyaret etti.  30 kişilik Bursa ekibiyle kahvaltı eşliğinde sohbet ederek geçen bir yılı değerlendiren İK ekibi, şirketteki gelişmeler hakkında bilgi verirken, çalışanların öneri ve beklentilerini de titizlikle kayda aldı.

Ziyarete İK Direktörü Nilüfer Birdal,   Asya Bölge Servis Şefi Hakan Topçu ve 10 kişilik İK ekibi katıldı.

Vaillant Group Türkiye İK Direktörü Nilüfer Birdal, üç yıldır yürüttükleri “İK Yollarda” projesiyle ilgili şunları söyledi: “Geliştirdiğimiz yeni ürün ve servislerimizle sektörümüzdeki ve dünyadaki gelişimleri yakından takip ederken, insana duyduğumuz saygı ve güven değerlerimizi de hayata geçirdiğimiz projelerle yaşatıyoruz. Yüzyüze iletişimin, birebir ilişkinin sıcaklığına ve samimiyetine olan inancımızla başladığımız İK Yollarda projesinin üçüncü yılında da çalışanlarımızla buluşmaya devam ettik. Projemiz kapsamında her sene bir araya geldiğimiz ve yerinde ulaştığımız çalışan ağımızı daha da genişletiyoruz. Şefaflık ilkesiyle iki senedir sürdürdüğümüz İK Yollarda projemiz sayesinde bu güne kadar merkezimiz ve bölgeler arasında olumlu bir iletişim köprüsü kurmayı başardık. Yüzyüze gerçekleştirdiğimiz toplantılarda kendilerini rahatça ifade etme olanağı bulan çalışanlarımızdan aldığımız geri bildirimler sayesinde, geleceğe yönelik çalışan politikalarımızı doğru bir şekilde netleştirdik. Önceki ziyaretlerde dile getirilen talepler şu ana kadar en önemli yol göstericimiz oldu. Bu sene edindiğimiz bilgiler ve çalışanlarımızdan gelen öneriler de önümüzdeki dönemlerde rehberimiz olmaya devam edecek.”

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM