USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Uludağ Üniversitesi Oryantiring Kulübü’ne ekipman desteği

Genkim Kimya, Uludağ Üniversitesi Oryantiring Kulübü’ne ekipman desteğinde bulundu.

Uludağ Üniversitesi Oryantiring Kulübü’ne ekipman desteği
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Fiziki güç, sürat ve harita bilgisi gibi özellikleri içinde barındıran ve son yıllarda ilginin arttığı oryantiring sporuna Genkim Kimya’dan destek geldi. Genkim Kimya, Uludağ Üniversitesi Oryantiring Kulübüne, 3 çadır ve 13 uyku tulumu ekipmanı desteği verdi. Uludağ Üniversitesi kampüs alanında gerçekleşen mini törene Genkim Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Kezban Kuter, Uludağ Üniversitesi Oryantiring Kulübü Başkanı Fatma Üstün ve kulüp üyeleri katıldı.

 

Dört mevsim özelliği taşıyan çadırlar ve eksi 19 dereceye kadar mukavemet gösterebilen uyku tulumlarını Uludağ Üniversitesi Oryantiring Kulübü Başkanı Fatma Üstün’e hediye eden Genkim Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Kezban Kuter, gençlerin oryantiring gibi farklı sporlarla ilgilenmesinden mutlu olduklarını söyledi. Sosyal sorumluluk projeleriyle sosyal hayata ve spora olan desteklerinin süreceğini de ifade eden Kuter, Oryantiring Kulübüne katılacakları turnuvalarda başarılar diledi.

 

Oryantiring Kulübü Başkanı Fatma Üstün de “Üniversite kapsamında 70 sporcuyu bünyemizde barındırmaktayız. Bunların 40’a yakını lisanslı sporcu. Yurt genelindeki çeşitli parkurlarda olan yarışmalara katılıyoruz. Genkim Kimya’ya bu anlamlı desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz, başarılarımıza yenilerini ekleyeceğiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM