USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Türk Telekom, Teknoloji için Bursa’da

Türk Telekom’un “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliği 6 – 7 Kasım tarihlerinde Bursa’da devam edecek. Bursalı kadınlara temel internet kullanımının öğretileceği eğitimler, Bayraklı Parkı’nda duracak olan Türk Telekom Gezici Eğitim Tırında gerçekleştirilecek.

Türk Telekom, Teknoloji için Bursa’da
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, “Şimdi Senin Zamanın” mottosuyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliğinin yeni durağı 6 – 7 Kasım tarihlerinde Bursa olacak. Yıldırım Belediyesi karısında bulunan Bayraklı Parkı’nda yer alacak olan Türk Telekom Gezici Eğitim Tırında gerçekleştirilecek eğitimlerde kadınlara, hayatlarını daha da kolaylaştıracak teknoloji eğitimi verilecek.

 

Teknoloji sınıfı olarak tasarlanan Türk Telekom Gezici Eğitim Tırı’nda verilecek eğitimlerde kadınlar; temel internet kullanımıyla başlayarak, sosyal medya ve e-devlet platformlarının kullanımı hakkında da bilgi sahibi olacaklar. Ayrıca, Skype ve Google Maps gibi farklı keşif ve iletişim uygulamalarının nasıl kullanılacağı da katılımcılarla paylaşılacak.

 

Katılımcılar, eğitim programı sonunda sertifika alacak ve hediyeler kazanacaklar

 

Türk Telekom Akademi eğitmenleri tarafından verilecek eğitimler, 25’er kişilik sınıflarda günde iki kez (10:00-12:00 ve 14:00-16:00) olmak üzere ikişer saatlik periyotlarda düzenlenecek. Her bir eğitimin sonunda katılımcılara sertifika, bakım seti, Tivibu Go ve Türk Telekom Müzik üyeliğinin yanı sıra, her gün başarılı bir katılımcıya da tablet hediye edilecek. Hattını Türk Telekom’a taşımak isteyen kadınlar ise ayrıca ücretsiz internet, haftada bir saat konuşma ve cihaz indirimlerinin sahibi olacak.

 

Eğitimlere katılmak çok kolay

 

Eğitimlere katılmak isteyen kadınlar turktelekom.com.tr’den kayıt oluşturabilir* veya 0507 374 47 09 numaralı telefonu arayarak başvuru yapabilirler.

 

Kadınlar için simdiseninzamanin.com

 

Türk Telekom “Şimdi Senin Zamanın” diyerek www.seninzamanin.com adı altında kadınlara özel bir portal oluşturdu. Sağlıklı yaşam ve beslenme ipuçlarının yer aldığı portalda annelere yönelik öneriler, pratik yemek tarifleri ve kültürel etkinlikler de yer alıyor. Portalda ayrıca kadınların bulundukları ildeki etkinliklerden haberdar olmaları için özel etkinlik takvimi de yer alıyor.

 

Program

Tarih: 6 Kasım Pazartesi, 2017 / 7 Kasım Salı, 2017

Yer: Bayraklı Parkı – Yıldırım Belediyesi Karşısı / Türk Telekom Gezici Eğitim Tırı

Saat: 10:00-12:00 ve 14:00-16:00 saatleri arası

*Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM