USD
5,8291
EURO
6,7048
ALTIN
220,1013

Ticaret Borsası’ndan Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu,  AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’u ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Ticaret Borsası’ndan Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Görevlerine yeni atanan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’a yapılan ziyaretlere Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Başkan Yardımcısı İbrahim Özhan ve Genel Sekreter Fehmi Yıldız katıldı.

Ziyaretlerle ilgili değerlendirmede bulunan BTB Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, şunları söyledi: “Bursamız coğrafi konumu, sanayi gücü, nüfus yapısı ve tarihsel misyonuyla ülkenin en önemli şehirlerinden biri. Bu güzel kentte yaşayanlar ve yöneticiler olarak bu misyon bilinciyle birlik beraberlik içinde kent ve ülke için faydalı çalışmalar yapmalıyız. Bu vesileyle görevlerine yeni başlayan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’u tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”

Ziyaretten dolayı Bursa Ticaret Borsası’na teşekkür eden AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ise Bursa’nın daha da gelişip kalkınması için iş dünyası ile birlik içerisinde olacaklarını söyledi.

Bursa Adalet Sarayı’ndaki makamında ziyaret edilen Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ise Bursa gibi önemli bir şehirde görev yapmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduğunu belirtti.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM