Sümeyye Erdoğan ne kadar maaş alıyor?

Son günlerde sosyal medya üzerinden Başbakan Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın astronomik bir maaş aldığını konuşuluyor. Peki, gerçekten Başbakan’ın kızı...

14 Ocak 2013 09:49 Okunma:

Herkes onun gerçekten çok yüksek bir maaş alıp almadığını konuşuyor. Başbakan Erdoğan’a danışmanlık yaptığı iddia edilen kızı Sümeyye Erdoğan’ın maaşına ilişkin çeşitli iddialar sosyal medya üzerinden yayılmaya başladı.

Peki, gerçekten Sümeyye Erdoğan ne kadar maaş alıyor? Babası Başbakan Erdoğan’ın danışmanlığını yaptığı iddia edilen Sümeyye Erdoğan söylenildiği gibi uçuk rakamlarda bir ücret mi alıyor?

Sümeyye Erdoğan’ın maaşıyla ilgili söylentilere son noktayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik koydu. Hüseyin Çelik, Twitter üzerinden Sümeyye Erdoğan’ın görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddiaları hakkında değerlendirmede bulundu.

Hüseyin Çelik, “Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan’ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti’den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır” dedi.

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda Sümeyye Erdoğan’ın 52 bin lira maaş aldığı iddia edilmişti.

BENZER HABERLER

Akıl almaz taciz olayı!

Zonguldak'ta 15 yaşındaki B.C. eniştesinin tacizine uğradı.

Çıplak fotoğrafların peşine FBI düşecek!

Ünlü güzellerin iCloud hesaplarının hacklenmesinin ardından internete düşen müstehcen fotoğrafları FBI'ı harekete geçirdi.

Ahmet Davutoğlu’na sıkı koruma!

Davutoğlu, Başbakanlık makam aracından inerken geniş koruma önlemleri dikkat çekti.

Demirtaş IŞİD’e karşı Kürt ordusu önerdi!

HDP Eşgenel Başkanı Selahattin Demirtaş, IŞİD’in saldırılarına karşı Kürtlerin ortak savunma mekanizmasını kurup, ordulaşmaya kadar gitmesi gerektiğini söyledi.

Tuşsuz iPhone geliyor!

iPhone 6'yı beklediğimiz şu günlerde ortaya çıkan son patent, yeni nesil iPhone'larda home butonu dahil hiçbir fiziksel butonun artık...

Ailesiyle gidip istediği kızı öldürdü!

Kız istetti, vermeyince öldürdü!

Erhan Çelik’in doğum gününü böyle kutladı

Gülben Ergen, Erhan Çelik'in doğum gününü ilginç bir fotoğrafla kutladı.

Stadyum çatısında kaplama başladı!

40 metre yükseklikte çalışan işçiler, beyaz renkli teflon malzemenin kaplamasına başladı.

Adolf Hitler’in ölümüyle ilgili şok iddia!

Hitler'in aslında 1945'te Berlin'deki sığınağında intihar etmediğine kanıt olarak bir fotoğraf dahi yayınlandı.

Sakarya’da evden 5 kamyon çöp çıkarıldı

SAKARYA (AA) – Adapazarı ilçesinde belediye ekiplerince iki katlı evden 5 kamyon çöp çıkarıldı. Yenigün Mahallesi sakinlerinin ihbarı üzerine...