Serdar Aziz nişanlandı

Bursaspor’un milli oyuncusu Serdar Aziz, dün akşam Çelik Palas Hotel'de Tuğce Türk ile nişanlandı.

10 Haziran 2013 09:01 Okunma:

Serdar Aziz ile Tuğçe Türk çiftinin nişan yüzüklerini Bursaspor takım kaptanı Ömer Erdoğan taktı. Evlilik yolunda adım atan çifte mutluluklar dileyen Ömer Erdoğan, “7 yıl beraber futbol oynadığım Aziz’in nişan töreninde bulunmanın sevincini yaşıyorum. İnşallah evlendikten sonra da çok mutlu olurlar” dedi.

Düğün töreni için tarih vermeyen Serdar Aziz, “Buraya gelen ve mutluluğumuzu bizimle paylaşan herkese teşekkür ederim” dedi. Tuğçe Türk ise, “Allah, bize daha mutlu günler göstersin” diye konuştu.

BENZER HABERLER

‘Üç Fidan’ şafak nöbetiyle anıldı!

Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan idamlarının 43’üncü yıldönümlerinde Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Kent Konseyi ve 68’liler Birliği...

Bursa’da ‘Fotoğraf Günleri’ başlıyor!

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 22.’si düzenlenen ‘Bursa Fotoğraf Günleri’, 8 – 16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bursa Dubai’de tavan yaptı!

Bursa son dönemde turizm üzerine gerçekleştirilen tüm etkinliklerde boy göstermesinin mükafatını alıyor.

Nisan ayında Fenerbahçe açık ara önde!

Şike davası tekrar gündeme gelirken, Fenerbahçe’ye yapılan silahlı saldırı spor kamuoyunun gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, BTSO’da istişare toplantısına katıldı!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu ağırladı.

Nisan ayının gündemini genel seçimler belirledi!

Türkiye 7 Haziran 2015 seçimlerine hazırlanırken, sayılı günler kala siyasetin gündemine genel seçim tartışmaları ağırlığını koyuyor.

Nilüfer’de gökyüzü şenlendi!

Nilüfer 14. Uluslararası Spor Şenlikleri kapsamında bu yıl ilk kez yapılan Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası müsabakalarında dereceye girenler ödüllerine...

Yeni Yıldırım, geri dönüşüme hız verdi!

sürdüren Yıldırım Belediyesi, ‘Atıklarınıza Talibiz’ kampanyası kapsamında 203 farklı noktada kurduğu merkezle atıkları geri dönüşüme kazandırıyor.

Öğretmen ve öğrencilerden engellilere destek!

Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi tarafından yürütülen ‘Plastik Kapak Kampanyası’na İsmail Hakkı Bursevi Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden destek...

Hüdavendigar Parkı 19 Mayıs´ta açılıyor!

Recep Altepe, Hüdavendigar Parkı’nın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda çeşitli spor etkinlikleriyle birlikte hizmete gireceğini açıkladı.