USD
4,7073
EURO
5,5003
ALTIN
197,1563

Periler Kartepe kampını tamamladı

Bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden ve kadrosunu tecrübeli oyuncularla güçlendiren Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ikinci etap çalışmaları için gittiği ve 21 Ağustos’ta başladığı Kartepe kampını tamamladı.

Periler Kartepe kampını tamamladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Günde çift idman ile kampı sürdürmelerine rağmen oyuncularının çalışma arzusunun kendilerini mutlu ettiğini dile getiren yeşil-beyazlıların genç baş antrenörü Gökhan Aşıcı kampın oyuncuların kaynaşması ve çalışma motivasyonu açısından da faydalı geçtiğini söyledi. Kampın ardından İzmit Belediyesi tarafından 12-15 Eylül tarihlerindeki 4’lü Basketbol Turnuvası’nda yer alacaklarını ve hemen akabinde de 25-30 Eylül tarihlerinde yapılacak Türkiye Kupası gruplarında mücadele edeceklerini belirten genç teknik adam, 8 Ekim’de başlayacak yeni sezon sezon öncesi oynayacakları hazırlık karşılaşmaları ve kupa maçlarında iyi sonuçlar alarak lige daha motive başlamak istediklerini söyledi.

Kartepe kampında, Baş Antrenör Gökhan Aşıcı nezaretinde teknik ve taktik çalışmaların yanı sıra fiziksel olarak iyi yükleme yaptıklarını belirten yeşil-beyazlıların tecrübeli oyuncusu Dilek Dedeoğlu, yapılan bu çalışmaların meyvelerini Türkiye Kupası öncesi İzmit’te yapılacak hazırlık turnuvasından itibaren toplayacaklarını belirtti. Yeşil-beyazlıların başarılı oyun kurucusu Burcu Erbaş da yorucu olmasına rağmen, takımın hırsı sayesinde kampın keyifli bir hale geldiğini söylerken, bir sezon aradan sonra yeniden yeşil-beyazlılara transfer olan Zeynep Şahin’de bu yorucu geçen kampın faydalarını sezonun başlangıcından itibaren olum yönde göreceklerini belirtti.

Satık’tan tatlı sürpriz
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Büyükşehir’in perilerinin kamp yaptığı otele gelerek antrenmanı Teknik Menajer İsmail Doğrutekin ile birlikte takip etti. Antrenman sonrası sporculara tatlı ikram eden İlhan Satık, Baş Antrenör Gökhan Aşıcı ve Yardımcı Antrenör İlker Kırbaş’tan da çalışmalar hakkında bilgi aldı

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM