USD
4,7490
EURO
5,5598
ALTIN
198,9045

Paul Le Guen ‘Zor Olacağını Biliyorduk Ancak Başardık’

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Paul Le Guen ‘Zor Olacağını Biliyorduk Ancak Başardık’
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, 3-1’lik galibiyetimizle sona eren Osmanlıspor maçının ardından zorlu mücadeleyi değerlendirdi.

Le Guen, “Özellikle Galatasaray ve Kayseri karşısında alınan üst üste iki mağlubiyetin ardından bugünkü maç çok önemliydi. Önceliğim sonucu çıkarmaktı ve bunu başardığımız için çok mutluyum. Zor olacağını biliyordum ama başardık. Oyuncularım irade gösterdi, iyi bir strateji koyduğumuzu düşünüyorum. Bu da iyi işledi” dedi.

Bir basın mensubunun “Yeni bir sisteme geçtiğinizi gördük, bunu yaparken ne planladınız?” sorusuna Le Guen, “Belki sistem bugün işledi ama oyuncuların bunu kabul ederek çaba göstermeleri sonucu almamızda daha etkiliydi. Bu sistem önümüzdeki günlerde seçeneklerimizden biri olabilir. Çok iyi stoperlere sahibiz. Akademimizden gelen çok iyi özelliklere sahip gençlerimiz var ve Ertuğrul da bunlardan biri. Elimden geldiğince oynatmayı deneyeceğim. Ertuğrul geleceğimizde çok önemli yere sahip olabilir.

Kembo’nun kırmızı kartına yorumunun sorulması üzerine ise Fransız teknik adam, “Kesin düşüncemi belirtmeden önce görüntüyü net bir şekilde izlemem gerekiyor. Bence Jires orada oyuncuyu görmedi. Rakibini sakatlanmış olarak gördüğünde de kafası karıştı ve ne hissedeceğini bilemedi. Umarım 1 maç alır bilerek yaptığını düşünmüyorum. Jires fit olma yolunda. Onun özelliklerine sahada ihtiyacımız var” ifadesini kullandı.

Kaynak: https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=23109/16/10/2017/paul_le_guen_zor_olacagini_biliyorduk_ancak_basardik

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM