USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Paul Le Guen: “En büyük eksiğimiz uyum”

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen maç sonrası düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

Paul Le Guen: “En büyük eksiğimiz uyum”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, “Başakşehir takımını kutluyorum. Sonuç takımımız için hayal kırıklığı. Ancak kaybetmemize rağmen doğru yoldayız. Güçlü olma yolundayız. Önümüzdeki günlerde daha da güçlü olacağımıza inanıyorum. Bence takım uyumumuz en büyük eksikliğimiz. Kadroda yenilemeye gittik. 5 yeni oyuncumuz var. Buna Deniz’i de dahil edebiliriz. Uyum en büyük eksikliğimiz. Önümüzdeki maçlarda bu konuda daha ileriye gideceğimizi düşünüyorum. Sezon başı çalışmalarımızın başında sezonunun zor olacağını hissetmiştim. Bugün sahada iyi bir takım vardı. Bunun da altının çizilmesi gerektiğini düşünüyorum.

 

Yeni transferlerden Badu ve Agu’nun iyi oyuncular olduğunu ifade eden deneyimli teknik adam, “Onlara güveniyorum. Takımımız adına iyi şeyler yapacaklarına inanıyorum. Eğilmek istediğim konulardan biri takımdaki gençleri geleceği. Furkan’ın oyunda kaldığı 10 dakikadan çok memnunum. Futbolu seven bir oyuncu. Bu bir başlangıç onun için ama iyi bir başlangıç” diye konuştu.

 

Bir soru üzerine Fenerbahçe’de forma giyen Fransız oyuncu Valbuena hakkındaki görüşlerini aktaran Le Guen, “İyi bildiğim, beğendiğim bir oyuncu. Fransız milli takımında da iyi performanslar gösterdi” dedi.

Ligin gittikçe daha iyiye gittiğini ifade eden Paul Le Guen, “Biz kendi işimize bakıyoruz ama rekabet edemediğimiz noktalar var. Biz Adebayor’u getirebilecek durumda değiliz henüz. Elimizdeki imkanlarla üstteki takımları rahatsız eden bir takım görüntüsünde olacağız” dedi.

Kaynak: https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=22914/12/08/2017/paul_le_guen_en_buyuk_eksigimiz_uyum

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM