USD
4,7174
EURO
5,4831
ALTIN
194,1077

Özhan Market’in Mağazası Görükle’de açıldı

Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan Marketler Zinciri, dostlarının ihtiyaç duyduğu her bölgede mağaza açmaya devam ediyor. Her yeni açılan mağazada, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirten Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, Görükle mağazasında Özhan samimiyetini ve sıcaklığı dostlarına yansıtacaklarını dile getirdi.

Özhan Market’in  Mağazası Görükle’de açıldı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İstikrarlı bir şekilde  büyümeye devam ettiklerini dile getiren Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Yeni açılan her mağazada, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede kontrollü bir şekilde yer almaya gayret gösteriyoruz. Görükle mağazamızda da Özhan samimiyetini dostlarımıza yansıtacağız” dedi.

 

Kaliteli hizmeti ve güveni dostlarının olduğu her yere taşıyan Özhan Marketler Zinciri, Bursalı dostlarına en iyi hizmeti verebilmek için şube sayısını da 45’e ulaştırmış oldu.

 

ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip olan Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, kalem böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. Görükle mağazasında zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, deterjan, gıda reyonları ve fast food ürünleriyle ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. Özhan Market, tüm bunların yanında yıl boyunca düzenlediği cazip  kampanyalarla müşterilerinin yüzlerini güldürmekte.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM