USD
3,9202
EURO
4,6483
ALTIN
162,6815

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’ Romeo ve Juliet ile perde indiriyor

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’ 2016-2017 sezonunu, sezon başında perde açtığı Romeo ve Juliet oyunuyla kapatacak.

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’ Romeo ve Juliet ile perde indiriyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sahneye koyduğu oyunlarla tiyatro severlerin gönlünü fetheden Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’, 2016-2017 sezonunu kapatmaya hazırlanıyor,

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’ 2016 yılı Ekim ayında perde açtığı William Shakespeare’in Romeo ve Juliet adlı efsane oyunuyla sezona noktayı koyuyor.

Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’,  28-29 Nisan’da Nâzım Hikmet Kültürevi’nde sahnelenecek Romeo ve Juliet ile perde kapatacak. Serdar Biliş’in yönettiği Romeo ve Juliet sezon boyunca tiyatro izleyicisinden büyük ilgi gördü.
Romeo ve Juliet’in yanı sıra Engin Alkan’ın yönettiği Şark Dişçisi ve Tersine Dünya gibi Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’nun kapalı gişe oynayan oyunları da sanatseverlerden tam not aldı. Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’nun  My Art Tiyatro ile ortak çalışma olan Robinson Dans Öğreniyor adlı müzikal gösteri de küçük izleyicilerin beğenisini kazandı.

Yaz boyunca Türkiye’de çeşitli illerde de izleyicilerle buluşacak olan Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’,  12-18 Mayıs’ta Ermenistan’da Şark Dişçisi ile sahne alacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM