USD
4,7488
EURO
5,5597
ALTIN
198,9166

NARKO-TEM WHATSAPP İhbar hattına vatandaştan büyük destek

Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

NARKO-TEM WHATSAPP İhbar hattına vatandaştan büyük destek
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak, NARKO-TEM WHATSAPP İhbar hattından alınan destek ile yapılan operasyonel çalışmalar neticesinde; 19.10.2017 günü ilimiz Yıldırım ilçesinde Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak, Bulundurmak suçundan P.K. isimli şahıs yakalanmış, yakalanan şahsın üzerinde bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, konu ile ilgili devam eden çalışmalarda şahsa uyuşturucu maddeyi sattığı tespit edilen M.R.İ. isimli şahıs yakalanmış, yakalanan şahsın üzerinde yapılan aramalarda 15 gr sentetik kannabinoid, satışa hazır halde paketlenmiş vaziyette 6 gr metamfetamin, bir miktar ecstasy hap ile 1 adet uyuşturucu madde tartımında kullanıldığı değerlendirilen hassas terazi ele geçirildi.

 

Yapılan diğer çalışmalarda ise ilimiz Osmangazi ilçesinde ‘Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak, Bulundurmak’ suçundan R.Ü. ve B.İ. isimli şahıslar yakalanmış, her iki şahsın da üzerlerinde yapılan aramalarda çıkı diye tabir edilen vaziyette paketlenmiş halde bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirildi.

 

Yapılan çalışmalar neticesinde yakalanan toplam 4 şahıstan 3’ü hakkında ‘Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak’ suçundan adli işlem yapılmış, M.R.İ. isimli şahıs ise ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak’ suçundan gözaltına alınmış olup,  adli makamlara sevk edildi.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM