USD
4,7203
EURO
5,4866
ALTIN
194,3827

Mudanya’da ortak yaşam alanları artıyor

Mudanya’nın dört bir köşesinde hizmetlerini aralıksız sürdüren Mudanya Belediyesi, her geçen gün hizmet bekleyen mahallelere çocuk oyun alanı ve ortak yaşam alanı kazandırmaya devam ediyor.

Mudanya’da ortak yaşam alanları artıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Mudanya’da halkın kullandığı ortak yaşam alanları ile çocuk parkı ve spor alanlarının sayılarını arttırmak amacıyla çalışmalar yürüten Mudanya Belediyesi, vatandaşın ihtiyaçlarına kısa sürede yanıt veriyor. Daha yeşil bir Mudanya hedefiyle ilçe genelinde halkın ortak kullanım alanlarının sayısını arttıran Mudanya Belediyesi, Mudanyalıları sosyal belediyeciliğin en güzel örnekleriyle tanıştırıyor. İlçe merkezinin yanı sıra kırsal alanda da hizmetlerini sürdüren Mudanya Belediyesi, son olarak en uzak mahallelerden biri olan Yaman Mahallesi’ne vatandaşın istekleri doğrultusunda belediye tarafından üretilen kameriye yerleştirdi. Çalışmaları yerinde inceleyen Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Altıntaş, kameriyelerin ve oturma gruplarının belediye marangozhanesinde üretilerek tasarruf sağlandığını söyledi. Altıntaş, “İlçe merkezi ve mahallelerimizde halkın vakit geçirdiği ortak kullanım alanları, çok fazla ilgi görüyor. Elimizden geldiğince her yere bu kameriyelerimizden koymaya çalışıyoruz” diye konuştu.

“HİZMETLERDEN MUTLULUK DUYUYORUZ”
Belediyenin çalışmalarından mahalle halkı olarak büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Yaman Mahallesi Muhtarı Abdullah Çakır, “Muhtarlık binamızın yenilenmesinden, camilerimizin temizliğine kadar birçok konuda belediyemizin desteğini alıyoruz. Taleplerimizi belediyemize ilettik. Çok kısa bir sürede geri dönüş yapılarak istediğimiz kameriye mahallemize yerleştirildi. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM