USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Mudanya Kapalı Spor Salonu’nda “İddaa” reklamlarının işi ne?

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bursa Mudanya Kapalı Spor Salonu’nda yer alan “İddaa” reklamlarının çocuk ve gençlerin spor yaptığı bir salonda yer alması veliler arasında tepkiye yol açtı.

Mudanya Kapalı Spor Salonu’nda “İddaa” reklamlarının işi ne?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Geçtiğimi hafta, Türkiye Basketbol Liği U11 liğ maçlarının oynandığı Mudanya Kapalı spor Salonu’na gelen veliler, maçlar esnasında salonda yer alan İddaa reklamlarına büyük tepki gösterdi.

İddaa reklamlarının sağlıklı ve ahlaklı bir nesil yetiştirmek amaçlı yapılmış bir gençlik spor salonunda yer almasının çocuk ve gençler üzerinde  nasıl sonuçları olabileceğini hepimiz tahmin edebiliyoruz.

‘İddaa’ reklamlarının bu şekilde sergilenmesinin son derece yanlış bulduklarını vurgulayan veliler, zaten pek çok noktada açılan İddaa bayilerine baktığınızda genellikle lise çağındaki gençlerin bu bayilerden çıktıklarını görüyoruz. Az bir parayla bile oynanabilen oyunlar nedeniyle gençlerin küçük yaşta kumar alışkanlığı kazandığını söylememiz gerekiyor.

Bizler kesinlikle yaşı küçük olanların İddaa oynamalarının engellenmesi gerektiğini düşünürken  İddaa  reklamlarının bu kadar yapılmasının sebebini anlamış değiliz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM