MİLLİ BOKSÖRDEN GENÇLERE BOKS ÇAĞRISI

Kırıkkaleli milli boksör İbrahim Solmaz, 20 yıllık boks birikimini boks sporunu yapmak isteyen gençlerle paylaşmak istediğini söyledi.Kırıkkaleli milli boksör...

23 Aralık 2013 12:07 Okunma:

Kırıkkaleli milli boksör İbrahim Solmaz, 20 yıllık boks birikimini boks sporunu yapmak isteyen gençlerle paylaşmak istediğini söyledi.
Kırıkkaleli milli boksör İbrahim Solmaz, 20 yıllık tecrübesini boks severlerle paylaşacak. Bankalar Caddesi Doruk İş merkezinde faaliyet gösteren Kayar Spor Merkezi’nde boks antrenörlüğü yapan Solmaz, amacının Kırıkkale gençliğinin kahvehane köşelerinde zaman geçirmesinin yerine, onlara boks sporunu sevdirerek milli sporcular yetiştirmek olduğunu ifade etti.
Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra uluslararası şampiyonalarda da birçok derece elde eden Solmaz, boks yaparken tek idealinin milli forma giymek olduğunu belirterek, “Onu da Allah nasip etti, birkaç kez giyindim. Şimdi amacım, genç kardeşlerimize boks sporunu sevdirerek onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve bu sporla birlikte gerek Türkiye’de, gerekse de tüm dünyada Kırıkkalemizi en iyi şekilde temsil etmelerini sağlamaktır. Şu anda genç kardeşimizle birlikte çalışmalarımız sürüyor. Bu sporu öğrenmek isteyen gençlerimiz için salonumuzun kapısı her zaman açık” dedi.

BENZER HABERLER

Öğretmenlere teleferik 1 hafta ücretsiz!

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, modern teleferiğin 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere 1 hafta boyunca ücretsiz hizmet vereceğini...

Tüm öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü” kutlu olsun

Tüm öğretmenlerimizin "Öğretmenler Günü" kutlu olsun

Kış lastiği olmayana 519 lira ceza!

Kış şartlarına uygun olmayan, kar lastiği takılmamış araçların yola devam etmelerine izin verilmeyecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü için en anlamlı sözler!

Öğretmenlerimizi sevindirecek 24 Kasım Öğretmenler Günü için tarihi önem ve en anlamlı sözleri sizler için bir araya getirdik.

Son çeyreğe Smith damgası

Dün İstanbul'da oynanan THY Euroleague'teGalatasaray Liv Hospital-Kızılyıldız karşılaşması öncesinde çıkan olayda hayatını kaybeden Sırp basketbol sever için 1 dakikalık...

En görkemli anma töreni yapılacak!

Çanakkale Savaşları'nın 100'üncü yıl anma törenleri için eşsiz bir program hazırlanacak.

Yıldırım fotoğraflarla ölümsüzleşecek!

Yıldırım Belediyesi, Yıldırım Belediyesi Fotoğraf Kulübü’nü kurdu.

Hülya Avşar: ”Kürt Kızıyım” diye kendini tanıttı

Kendisini 'Kürt kızıyım' diye tanıtan Hülya Avşar, Kobani'den kaçarak Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde barınan kadınları yaşadıkları çadırlarda ziyaret etti.

Alevi toplumuna Tunceli’de dört müjde!

"75 yaşında bir insanın idama giderken feryadına sessiz kalıp, önce gözü önünde oğlunu öldüren zihniyet, zalim bir zihniyettir"

Nur Bozar nişanlandı!

Nur Bozar özel hayatında mutlu günler gеçiriyor .