USD
4,8554
EURO
5,6829
ALTIN
201,5113

Melihat Gülses’ten müzik ziyafeti  

Klasik Türk Müziği’nin en önemli yorumcuları arasında gösterilen sanatçı Melihat Gülses, Ramazan Sokağı’nda unutulmaz bir konser verdi. Nida Ateş ile birlikte sahne alan ünlü sanatçı, en sevilen parçalarını seslendirdi.

Melihat Gülses’ten müzik ziyafeti  
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Nilüfer Belediyesi’nin kurduğu Ramazan Sokağı, her akşam farklı bir etkinlikle dolup taşıyor. Klasik Türk Müziği’nin sevilen ismi Melihat Gülses de Ramazan Sokağı’nda sevenleri ile buluştu.  “Nida Ateş’le Buluşmalar”a konuk olan ünlü sanatçı, seslendirdiği parçalarla,  Ramazan Sokağı’nı dolduranlara müzik ziyafeti verdi. Sesiyle gönüllerde taht kuran Melihat Gülses, Nida Ateş ile birlikte hem Klasik Türk Müziği’nden eserler okudu hem de türküler seslendirdi. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı’nı dolduranlar sevilen parçalarda sanatçılarla eşlik ederek keyifli anlar yaşadı.
Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş’un da izleyiciler arasında yer aldığı konserde,  Melihat Gülses “Fikrimin İnci Gülü”  “Bir Fırtına Tuttu Bizi”, “Ben Aşkı İlk Defa Sende Tanıdım” ve “Çökertme” gibi eserleri Nida Ateş’le birlikte söyledi. Halkın keyifle izlediği konserin sonunda Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Melihat Gülses’e çiçek vererek teşekkür etti.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM