USD
3,8685
EURO
4,5492
ALTIN
156,2214

Medicabil kalitesi Yıldırımlılarla buluşuyor

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırım’ın en yeni sağlık kuruluşu olan Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi’ni geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından konuşan Edebali, Özel Medicabil Hastanesi kalitesinin Yıldırımlılarla buluşmuş olmasının mutluluk verici olduğunu söyledi.

Medicabil kalitesi Yıldırımlılarla buluşuyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’nin Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi ziyaretine; Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Özel Medicabil Hastanesi Mesul Müdürü Prof. Dr. Oya Kutlay, Özel Medicabil Hastanesi Yalın Sağlık/Kalite Adreditasyon Koordinatörü Prof. Dr. Aysun Yılmazlar, Medicabil Evde Bakım Merkezi Mesul Müdürü Dr. Cemal Turhan ve hastane personeli katıldı.

Prof. Dr. Aysun Yılmazlar tarafından Yıldırım şubeyle ilgili sunumun ardından Yıldırım Belediye Başkanı Edebali, merkezi gezerek yetkililerden bilgi aldı.

İncelemenin ardından konuşan ve tıp merkezinin fiziki şartları, teknolojik donanımı ve kaliteli personeliyle Yıldırım’a ayrı bir değer katacağını söyleyen Edebali, böyle bir yatırımı Yıldırım’a ve Yıldırımlıların hizmetine sunan Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen ve ekibine teşekkür etti.

Tıp merkezinin önümüzdeki günlerde hasta kabulüne başladığını müjdeleyen ve resmi açılışın Ramazan Bayramı sonrasında yapılacağını belirten Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, “Medicabil kalitesi artık Yıldırım’da. Başlıca birkaç branşta hizmet sunacak tıp merkezimizi Yıldırım’da açmak bizler için de mutluluk verici. Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi’nde istihdam edilen çalışanlarımızın birçoğu Yıldırım’da ikamet ediyor. Bu yönüyle de ilçe kalkınmasına ve refahına bir nebze de olsa katkı sağladığımızı düşünüyorum. Bu yönüyle de ayrı bir sevinç yaşıyoruz. Gelecek günler belki de daha büyük yatırımlarla Yıldırım’da olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM