USD
4,8569
EURO
5,6789
ALTIN
194,3792

Mali müşavirlerin ‘yeşil saha’ muhasebesi!

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nca (BSMMMO) bu yıl 22’ncisi düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası, mali müşavirlerden oluşan 20 takımın katılımıyla Asya Spor Tesisleri’nde başladı.

Mali müşavirlerin ‘yeşil saha’ muhasebesi!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

BSMMMO Çevre, Sağlık ve Spor Komisyonu’nca organize edilen ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de hazır bulunduğu turnuvanın açılışında konuşan Oda Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, “Odamızın geleneksel hale getirdiği ve meslek mensuplarımızdan büyük ilgi gören futbol turnuvasında forma giyen tüm meslektaşlarıma başarılar diliyor, turnuvanın keyifli geçmesini ümit ediyorum. Bu tür etkinlikler sayesinde, meslek mensupları olarak, işimizden kaynaklanan yorgunluk ve stresi bir kenara atıp, aramızdaki iletişimi artırıyoruz” dedi. BSMMMO Başkanı Sönmez, meslektaşlarını her cumartesi günü Asya Spor Tesisleri’nde oynanacak maçları izlemeye de davet etti. Açılış maçı öncesinde takım kaptanlarına ve hakemlere çiçek takdim edilirken, turnuvayı izlemeye gelen meslek mensuplarına da aşure ikramında bulunuldu.

 

Öte yandan,  BSMMMO 2017 Yılı Geleneksel Futbol Turnuvası’nda şu takımlar forma giyiyor: 1299 Osmanlı Spor, 1326 Yeşil İnciler, 3568 Bursaspor, Akyıl İnşaat Gemlik, Altın Mizan, Bağımsızlar 89, Bursa Uşaklar, Denetim Spor, Ergen İdman Yurdu, Fırtına Spor, Gökktürkler, Karacabey Sütaş, Kollektif Spor, Mali Çözüm, Mali Yıldızlar, Matrahsızlar, Mavi Yıldızlar, Reeskont City, Tek Düzen Spor, Uludağ Spor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM