USD
3,8685
EURO
4,5492
ALTIN
156,2214

Mali müşavirlerden oluşan Türk Sanat Müziği Korusu büyüledi

Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Kızılay yararına düzenlediği etkinliklere Türk Sanat Müziği Korosu konseri ile sürdürüyor. Çok sayıda davetlinin katıldığı konser seyircilerin büyük beğenisini topladı.

Mali müşavirlerden oluşan Türk Sanat Müziği Korusu büyüledi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Erkinlikler Komisyonu tarafından oda üyelerinden oluşan Türk Sanat Müziği Korosu konseri düzenlendi. Kızılay Bursa Şubesi’nin yararına Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi Oditoryum’unda düzenlenen konsere çok sayıda oda üyesi ve davetli katıldı.

Gecede konuşan BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, “Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak ağır sorumluluklarla mesleğini icra eden meslek mensuplarımızı iş stresinden uzak sanat dolu bir gecede buluşturmak istedik. Yoğun iş temposundan fırsat bulup da odamızın açmış olduğu bu tür faaliyet gruplarına katılan meslektaşlarım ile bu gecenin sunuculuğunu da üstelenen Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu Başkanımız Ayser Kaya’ya, Komisyon üyesi meslektaşlarıma ve bu gecenin düzenlenmesine katkı sağlayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Şef Salih Bekmen yönetiminde mali müşavirlerden oluşan Türk Sanat Müziği Korosu geceyi izlemeye gelenlere muhteşem bir konser keyfi yaşattı. Gecenin sonunda Kızılay yöneticileri koro üyelerine teşekkür plaketi verdi. Kızlay Bursa Şubesi yararına düzenlenen etkinlikler 24 Mayıs’ta BUTTİM Kültür Merkezi’nde, Erdem Erdoğan yönetimindeki Tiyatro Topluluğu’nun Nazım Hikmet’in ‘Kuvayi Milliye Destanı’ adlı oyunu ile devam edecek.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM