USD
4,6941
EURO
5,5102
ALTIN
195,5198

Madde ticareti yapanlara şok operasyon

Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda 11 şahıs yakalandı.

Madde ticareti yapanlara şok operasyon
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce,  uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde;

02 Ekim Pazartesi günü Yıldırım ilçesinde farklı adreslere yönelik düzenlenen operasyonlarda “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak” suçundan 7 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların üzerlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda bir miktar sentetik kannabinoid ile ecstasy haplar ele geçirildi.

Konu ile ilgili devam eden çalışmalarda şahıslara uyuşturucu madde sattıkları tespit edilen O.K., Y.E.İ., S.K. ile yaşı küçük S.Ş. olmak üzere toplam 4 şahıs daha yakalandı. Şahısların ikametlerinde ve üzerlerinde yapılan aramalarda ise, çıkı diye tabir edilen satışa hazır vaziyette çok miktarda sentetik kannabinoid ve ecstasy haplar ele geçirildi.

Yapılan operasyon neticesinde yakalanan toplam 11 şahıstan 7’si hakkında; “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak” suçundan adli işlem yapılırken, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan gözaltına alınan O.K., Y.E.İ., S.K. ve S.Ş. ise, haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi.

Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM