USD
3,8685
EURO
4,5492
ALTIN
156,2214

Kükürtlü Lions Kulübü’nde devir teslim

Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu’nun aktif kulüplerinden Kükürtlü Lions Kulübü’nde devir teslim töreni yaşandı. 2016-2017 Hizmet Dönemi Başkanı Hülya Korgavuş görevini 2017-2018 Hizmet Dönemi Başkanı Ceren İplikçi Durgut’a bıraktı.

Kükürtlü Lions Kulübü’nde devir teslim
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Podyum Davet’te gerçekleştirilen törene Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu Genel Yönetmeni Dr. Ender Tukay ve geçmiş dönem genel yönetmenleri ile Kükürtlü Lions Kulübü üyelerinin yanı sıra Lions 118-K Yönetim Çevresine bağlı kulüplerin başkanları ve üyeleri katıldı.

 

Törenin açılış konuşmasını yapan Başkan Hülya Korgavuş dönemi boyunca gerçekleştirdiği etkinliklerden bahsetti ve bu dönem boyunca kendisiyle beraber özveriyle çalışan kulüp üyelerine teşekkürlerini sundu. Korgavuş, “Başkanlık dönemim boyunca laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinden ödün vermeden, Lions tüzük ve yönetmeliklerine saygılı olarak, birçok yüreğe sevgiyle dokunmaya çalıştığımız bir dönem geçirdik. İnanıyorum ki yeni dönem başkanımız Ceren İplikçi Durgut ve yeni yönetim kurulumuz çıtayı daha yukarılara taşıyacak, Ona ve yönetim kuruluna görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Ceren İplikçi Durgut ise yeni hizmet dönemi başkanı olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Durgut, tüm Kükürtlü Lions kulübü başkanlarına ve tüm kulüp üyelerine teşekkür ettiğini söyledi. Karşılıksız, gönüllü hizmet mottosunu benimsemiş bir kulübün üyesi ve kulübünün başkanı olmaktan dolayı gurur duyduğunu ifade eden Durgut, “Her zaman olduğu gibi tüm Lions dostlarımızla ortak hedef çerçevesinde, tek yürek çalışacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Tören Dr. Ender Tukay, Hülya Korgavuş ve Ceren İplikçi Durgut’un beraber hizmet meşalesini yakmasının ardından son buldu.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM