İBİŞ YILDIRIM’DA

Yıldırım Belediyesi Adile Naşit Tiyatrosu hafta sonu 'İbiş Yıldırım’da' isimli yeni oyununu minik sevenleri ile buluşturdu.

09 Şubat 2014 15:30 Okunma:

Yıldırım Belediyesi Adile Naşit Tiyatrosu hafta sonu ‘İbiş Yıldırım’da’ isimli yeni oyununu minik sevenleri ile buluşturdu. Salonu hınca hınç dolduran çocuklar kahkahalara boğuldu.
Türk orta oyunu kahramanı İbiş’i ücretsiz olarak izleme imkanı bulan çocuklar eğlenceli bir hafta sonu geçirdi. Çocukların sosyal gelişimleri için oyunların aralıksız süreceğini ifade eden Yıldırım Belediyesi Kültür Sanat Müdürü Nurtekin Özyürek, “Her Pazar saat 14.00 da tüm çocukları tiyatromuza bekliyoruz. 13 Nisan 2013 tarihine kadar her pazar dönüşümlü olarak ‘Karagöz Hacivat’ ve ‘İbiş’ oyunu sahnelenecektir” dedi.

BENZER HABERLER

Ünlü oyuncu gizlice evlendi!

Oyuncu Beste Bereket, sade bir törenle dünya evine girdi.

İpini çekerim hiç acımam!

Ayşe Hatun Önal , 'Dengemi bozanın ipini çekerim hiç acımam' dedi.

O sözler vasiyet oldu!

Yaşar Kemal'in Bilgi Üniversitesi'nde Fahri Doktora törenine katılamadığı için gönderdiği mesaj, okurlarına bırakılmış bir vasiyet niteliği taşıyor.

Ünlülerin şubat karnesi!

Şubat ayında kimler konuşuldu?

Yıldırım’da metruk binalar yıkılıyor!

Edebali, güvenlik sıkıntısı doğuran metruk binaların yıkımına devam ettiklerini söyledi.

Türkiye`nin en kalabalık Briç Turnuvası merinos AKKM`de başladı!

Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM), Türkiye Briç Federasyonu tarafından düzenlenen ve 192 takım ile 1200 sporcunun mücadele ettiği...

Başkan Bozbey’e Bursasporlu taraftarlardan sevgi seli!

Nilüfer Bursasporlu Taraftar Derneği düzenlenen yemekte Başkan Mustafa Bozbey’e yaptıkları tezahüratlarla sevgi seli gösterdi.

’28 Şubat süreci, Türkiye’nin tarihinin en karanlık dönemidir!’

“28 Şubat süreci Türkiye tarihinin en karanlık dönemidir”

Uludağ`da Başkanlar Zirvesi!

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından Bursa’da gerçekleştirilen ‘Başkanlar Zirvesi’, birlik üyesi belediye başkanlarını Uludağ’da bir araya getirdi.