USD
3,9289
EURO
4,6564
ALTIN
163,1761

HİÇ Ödülleri için son başvuru 7 Nisan 2017

2013 yılında ilk kez düzenlendiğinden bu yana sektörde hep daha iyisini hedefleyenler için yol gösterici olan ‘hiç ödülleri’, Halkla İlişkiler mesleğinde çıtayı yükseltmeye; araştıran, yaptığı işe değer katanların referans noktası olmaya devam ediyor.

HİÇ Ödülleri için son başvuru 7 Nisan 2017
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) , halkla ilişkiler çalışmalarına verilen HİÇ Ödülleri için son başvuru tarihinin 7 Nisan  2017 olduğunu açıkladı.

2017 HİÇ Ödülleri hakkında ayrıntıları paylaşan BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali, “2013 yılında ilk kez düzenlendiğinden bu yana sektörde hep daha iyisini hedefleyenler için yol gösterici olan ‘HİÇ Ödülleri’, mesleğimizde çıtayı yükseltmeye, araştıran, yaptığı işe değer katanların referans noktası olmaya devam ediyor. Başarı tesadüf olamayacak kadar çok emek istiyor. Bunun bilinciyle meslektaşlarımıza diyoruz ki hadi, ‘HİÇ Durma’ hep daha iyisini hedefle” dedi.
HİÇ Ödülleri’ne başvuruların her yıl artmasını, sektörel bilincin gelişmesindeki katkı sağlanması açısından önemsediklerini ifade eden Bozali, “Yarışmamız Bursa’da başlayıp üçüncü yılında ulusala açıldı ve etki alanını kısa sürede genişletti. Meslektaşlarımızla iletişimimiz bu yarışma vesilesiyle daha da kuvvetleniyor. Meslek yetkinliklerini artırmak isteyenler için güvenilir bir platform sağlanmış oluyor. Bunun da tabi hem mesleğimize hem de işbirliği yaptığımız her kesime olumlu katkıları var” diye konuştu.
Bozali, 2013 yılında 18 proje ile başvuru yapılan HİÇ Ödülleri’ne 2014 yılında 23, 2015 yılında Bursa ve Türkiye genelinden 37, 2016 yılında ise yine tüm Türkiye’den 42 proje ile başvuru yapıldığını belirterek, projelerin bu yıl da yine mesleğin duayeni isimlerden oluşan bir jüri tarafından tarafsızca değerlendirileceğinin altını çizdi.
Başvuru formlarına ve ödül sürecine ilişkin detaylı bilgilere http://www.hicodulleri.org/  adresinden ulaşılabilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM