USD
3,9236
EURO
4,6089
ALTIN
162,2343

Grafik Tasarımcılar’a yeni Yönetim Kurulu

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği 2. Olağan Genel Kurulunu üyelerin katılımıyla gerçekleştirdi.

Grafik Tasarımcılar’a  yeni Yönetim Kurulu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

4 Kasım 2013 tarihinde 7 kurucu üye tarafından kurulan Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği, Başkan Serkan Beyoğlu ve ekip arkadaşları ile yeni yönetim kurulu oluşturarak yeniden görevine devam ettiğini açıkladı. Buna göre Başkan Serkan Beyoğlu, Başkan Yardımcısı Esra Kayışoğlu, Genel Sekreter Tolga Çakmaklı, Sayman Hakan Beytekin ve Üye olarak Hüseyin Seven asıl yönetim kurulu üyeleri oldu. Denetim Kurulu asıl üyeler ise Zülal Yavuz, Onur Avcı ve Nevin Baran’dan oluştu.

Divan Başkanlığını Ahmet Mollaoğlu’nun yaptığı toplantıda Başkan Serkan Beyoğlu “3 yıldır yönetimdeki meslektaşlarımız ile birlikte çalıştık. Yeni yönetim ile birlikte yine farklı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Mesleğimizin sorunlarını çözmek ve birlikte dayanışmayı sağlamak için arkadaşlarımızla beraber çalışacağız. Yönetimdeki arkadaşlar ve yeni üyelerimiz ile her zamankinden farklı organizasyonlar yapıp meslektaşlarımıza ulaşacağız.” diye konuştu.

Kapanış konuşmasını yapan Başkan Serkan Beyoğlu, yeni Yönetim Kurulu’nun derneğe ve Bursa’ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM