Galatasaray Futbol Okulu start verdi

Bursa Galatasaray Futbol Okulu 2013 yılı futbol eğitim çalışmaları başladı.

13 Aralık 2012 13:53 Okunma:

Bursa Galatasaray Futbol Okulu 2013 yılı futbol eğitim çalışmaları başladı.

Bursa Galatasaray Futbol Okulu Basın Sözcüsü Yunus Örs, AA Muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıla göre bu yıl başarı düzeylerini daha üst noktalara taşımak istediklerini belirtti.

Daha fazla çocuk ve genci eğitmek istediklerini dile getiren Örs, “Çocuk ve gençlerin sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri, okul başarılarını arttırarak, iyi insan yetiştirme hedeflerimizin yanında, yetenekli sporcuları Galatasaray’ın alt yapısına, aynı zamanda dünya ve Türk futboluna kazandırmak istiyoruz” dedi.

Yaklaşık 300 öğrencilerinin olduğunu ve çalışmaların 15′er kişilik gruplar halinde deneyimli hocalar eşliğinde devam ettiğini hatırlatan Örs, şöyle devam etti:

“Sosyal etkinliklerle birlikte teorik ve uygulamalı eğitimler ile sporculara kişilik ve özgüven kazandırıyoruz. Bu da okul başarısını arttırıyor. Bursa ve çevresinde 6-17 yaş arası çocuk ve gençleri geleceğin yıldızı yapmak için çalışmalara devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıllara göre bu yıl okulda eğitim alan çocuk ve genç sporcuların sayısı katlanarak arttı. Okulumuzun doluluk oranını hemen hemen yüzde yüzlere dayandı. İlgi beklediğimizden de iyi.”

BENZER HABERLER

İsrail askerinin vurulma anı

Geçtiğimiz günlerde Kassam tugayına ait keskin nişancının İsrail askerini vurduğu görüntüler, paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kırıyor.

ÇKS süresi uzatıldı

Çiftçi mağduriyetlerinin önlenmesi amacıyla çiftçilerin 2014 üretim yılı ÇKS başvuru süreleri 29.08.2014 tarihi mesai bitimine kadar uzatıldı.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu açıklaması

İnsanların aynı kültür, yaşam ve yöreden olması bir birlerini daha iyi anlamasına sebep olduğunu belirten Bursa Valisi Münir Karaloğlu,...

Yaz spor okulunda “su kayağı” eğitimi

Osmangazi Belediyespor tarafından organize edilen yaz spor okullarında, gençler ve çocuklar, kablolu su kayağı temel eğitimi alıyor.

Meclis’te pankartlı protesto!

İsrail’in Gazze saldırılarını kınayan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, Meclis kürsüsüne “İs’real Terrorist” yazılı bir döviz astı.

Plajda seks yapan çift tutuklandı!

ABD’nin Florida eyaletinde bir plajda güpegündüz yüzlerce çocuk ve yetişkinin gözleri önünde,seks yapan çift polis tarafından tutuklandı.

Adli Tıp Deniz Seki kararını açıkladı

Deniz Seki'ye kötü bir karar da Adli Tıp Kurumu'ndan geldi.

Kedilerle konuşuyor!

İngiltere'nin St. Annes kentinde yaşayan 29 yaşındaki Louis Denyer, kedi dilini çözdüğünü ve onlarla 'akıcı bir dilde' konuşabildiğini iddia...

Kumsaz plajında erkek cesedi bulundu!

Bursa'nın Gemlik ilçesi Kumsaz Plajında kimliği tespit edilemeyen bir erkek cesedi bulundu.