USD
3,9243
EURO
4,6100
ALTIN
162,2624

Fuarda gayrimenkul danışmanlığını anlattı

ERA Gayrimenkul Türkiye, 19-23 Nisan tarihleri arasında ‘Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırladı. İnşaat firmalarının, gayrimenkul danışmanlık şirketlerinin, finans kurumlarının fuara özel hazırladıkları fırsatların sunulduğu fuarda yer alan ERA, ziyaretçilerine gayrimenkul danışmanlığının önemini anlattı.

Fuarda gayrimenkul danışmanlığını anlattı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kurulduğu günden bugüne sektöre getirdiği yenilik ve katkılarla adından söz ettiren ABD merkezli global gayrimenkul danışmanlık markası ERA Gayrimenkul Türkiye, katıldığı ‘Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırladı.

Bursa Fuarcılık, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) ve Bursa Emlak Müşavirleri Odası işbirliğiyle gerçekleşen fuara yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda önemli firma katıldı.

İnşaat firmalarının, gayrimenkul danışmanlık şirketlerinin, finans kurumlarının fuara özel hazırladıkları fırsatların sunulduğu fuarda; ERA ailesine katılmanın avantajlarını, bayilik şartlarını ve verdiği hizmetleri anlatan ERA Gayrimenkul Türkiye, 19-23 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı.

İstanbul Emlak Komisyoncular Odası Başkanı Nizamettin Aşa, İstanbul Emlak Odaları Denetleme Kurulu Başkanı Erkan Özgür, Bursa Emlak Komisyoncular Odası Başkanı Erdal Çelebi ve İzmir Emlak Komisyoncular Odası Başkanı Mesut Güleroğlu’nun da ziyaret ettiği ERA standı çok sayıda misafire de ev sahipliği yaptı.

Öte yandan; her fırsatta eğitimin önemine dikkat çeken ERA Türkiye, seminerlerine de ara vermeden devam ediyor.

‘Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı’na katılımın yanı sıra ‘Ticari Gayrimenkul Farkındalık Semineri’ ve ‘ERA Türkiye Franchise Sistemi’ kapsamında seminerler veren marka, yatırımcı ve yatırımcı adaylarını bilgilendirmeyi hedefliyor.

 

Bu kapsamda ERA Türkiye Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Ufuk Şevki tarafından verilecek ‘Ticari Gayrimenkul Farkındalık’ başlıklı seminer; 26 Nisan Çarşamba günü Bursa Çelik Palas’ta 17:00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Aynı gün içinde 19:00 – 21:00 saatleri arasında ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen tarafından verilecek ‘ERA Türkiye Franchise Sistemi‘ konulu seminerle de gayrimenkul sektörüne ilgisi olan ve bu yönde yatırım hedefleyenlerin bilgilendirilmesi amaçlanıyor. ‘Ticari Gayrimenkul Farkındalık Semineri‘ ve ‘ERA Türkiye Franchise Sistemi‘ konulu seminerlere isteyen herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM