USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Engelliler Günü’nde Gönüllerince Eğlendiler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Nilvak Çekirge Rotary Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, engelli öğrenciler keyifli bir gün geçirdiler.

Engelliler Günü’nde Gönüllerince Eğlendiler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Birleşmiş Milletler tarafından  kabul edilen 3 Aralık  Dünya Engelliler Günü’nde  Çekirge Rotary Kulübü, Nilvak Çekirge Rotary Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi’nde bir dizi etkinlik düzenledi.

Müzik eşliğinde şişme oyun parkında oynandığı etkinlikte palyaço gösterileri, pamuk helva ve patlamış mısır  ikramlıkları ile engelli öğrenciler velileriyle birlikte doyasıya eğlenerek mutlu bir gün geçirdi.

Nilvak Çekirge Rotary Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi müdürü Osman Ceylan ve Çekirge Rotary Kulübü başkanı Şakir Karamık  yaptıkları açıklamada “Biz hep beraber kocaman bir aileyiz. Bu ailenin bireyleri arasında herhangi bir fark yok, hep beraber tüm engelleri aşacağımıza inanıyoruz.  Nilvak Çekirge Rotary Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi ve Çekirge Rotary Kulübü olarak bu işbirliğinin süreceğini sürekli hale getireceğiz.” dediler.

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM