USD
3,9290
EURO
4,6559
ALTIN
163,1654

‘Eğitimcilerin Eğitimi Projesi’ işbirliği sözleşmesi imzalandı

Bursa’da mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında görev yapan Atölye ve Meslek Dersleri öğretmenlerinin, yeni teknolojilere dayalı mesleki bilgi ve deneyimlerini geliştirmek üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bursa Dizel ve Benzin Sistemleri Fabrikası arasında ‘Eğitimcilerin Eğitimi Projesi’ işbirliği sözleşmesi imzalandı.

‘Eğitimcilerin Eğitimi Projesi’ işbirliği sözleşmesi imzalandı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bosch Bursa Fabrikası Ticari Genel Müdürü Gökhan Karagöl ve İnsan Kaynakları Alan Müdürü Hakan Oktar katıldı.

 

Proje ile meslek liselerinde görev yapan Makine Teknolojisi, Elektrik-Elektronik ve Endüstriyel Otomasyon alanlarının öğretmenlerine, 3 yıl boyunca Bosch bünyesinde yeni teknolojilere dayalı eğitimler verilecek.

 

Sarıkaya, atölye ve meslek dersleri öğretmenlerinin yeni teknolojilere dayalı mesleki bilgi ve deneyimlerini geliştirmeyi hedefleyen iş birliği nedeniyle Bosch’a teşekkür etti. Bosch Bursa Fabrikası Genel Müdürü Gökhan Karagöl de “Yaşam için teknoloji’ geliştiren bir şirket olarak, teknoloji alanındaki bilgi ve tecrübelerimizi eğitim dünyasına aktarmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

 

 

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM