USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Edebali miniklerin karne sevincine ortak oldu

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yiğitler Mustafa Dörtçelik İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.

Edebali miniklerin karne sevincine ortak oldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sevinç ile birlikte, miniklere karnelerini dağıtan Başkan Edebali, uzun ve yorucu bir eğitim maratonunu geride bırakan çocukları kutladı.

Öğrencilerinin donanımlı nesiler olarak yetişmesi için adeta ömürlerini vakfeden öğretmenlere gösterdikleri fedakârlıklardan dolayı teşekkür eden Başkan Edebali, “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz yoğun ve yorucu bir dönemi tamamladılar. Bu gün karnelerini alıyorlar. Bu sadece onların değil biz velilerin de karnesi. Dolayısı ile başarı veya başarısızlık sadece çocuklarımızın değil ailelerimizindir. Her şeyden önce bir veli olarak, ailelere çocuklarının karneleri ile ilgili anlayışlı olmalarını, başarılı olamayan çocuklarımıza tepki göstermek yerine bu başarısızlığı başarıya dönüştürecek yolları aramalarını tavsiye ediyorum.

Çocuklarımıza gelince, onlar iyi bir tatili fazlasıyla hak etti. Onların bu tatili en iyi ve verimli bir şekilde geçirebilmeleri için 6 farklı branşta yaz spor okullarının yanı sıra farklı etkinlikler düzenleyeceğiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM