USD
4,7073
EURO
5,5003
ALTIN
197,1563

DOSABSİAD´dan Başkan Altepe´ye ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, görevine yeni seçilen DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ankara Yolu’ndaki başkanlık binasında gerçekleşen görüşmede Başkan Altepe, Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda Bursa’ya en fazla artı değer sağlayan kurumların başında DOSABSİAD’ın geldiğini belirterek, Öztürk ve çiçeği burnunda yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

DOSABSİAD´dan Başkan Altepe´ye ziyaret
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ziyarette yaptığı konuşmada, DOSABSİAD üyelerinin iş ahlakına ve Bursalılık bilincine atıfta bulundu. Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye’nin ve Bursa’nın hayrına attıkları her adımda DOSABSİAD üyelerinin karşılıksız desteğini yanlarında bulduklarını söyleyen Başkan Altepe, gösterilen hassasiyet nedeniyle dernek üyelerine teşekkür etti. Konuşmasında üretim yapmanın önemine değinen Başkan Altepe, güçlü olmanın ve büyümenin yolunun üretmekten geçtiğini vurguladı.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı İbrahim Öztürk ise, yeni yönetim kurulu üyelerini Başkan Altepe ile tanıştırdı. Konuşmasında Türkiye’nin ilk 6 aylık büyüme rakamlarına ve DOSABSİAD’ın bu konudaki potansiyeline değinen Öztürk, 2017’yi sanayiciler için sıçrama yılı olarak gördüklerini ifade etti.

Başkan Altepe, ziyaretin anısına Öztürk ve ekibine çiniden el yapımı Yeşil Türbe maketi hediye etti. Öztürk de Başkan Altepe’ye gümüş şilt takdim etti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM