USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa’daydı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 Haziran Seçimleri öncesi Bursa halkına seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa’daydı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından bazı satırbaşları:

“Bursa bizi çok iyi bilir. Bursa bizim hizmetlerimizi en iyi bilen şehirlerden biridir. Türkiye’yi Bursa ile birlikte büyüttük, bugünlere getirdik. İnşallah 2023 hedeflerimize de birlikte ulaşacağız”

“Son 16 yılda Bursa’ya 44.5 katrilyon lira yatırım yaptık”

“Son 16 yılda Bursa’ya 44.5 katrilyon lira yatırım yaptık. Bursa’ya 2 bin 738 kapasiteli yurt binaları inşa ettik. Bay Muharrem öğretmenmiş ya öğrensin. Onun öğretmenliği acaba kaç öğrencili sınıflarda oldu, ne kadar okulda oldu? ”

“Burası eski Bursa stadı. Burası Millet bahçesi olacak. Amerika’nın Central Park’ı, İngiltere’nin Hyde Park’ı varsa bizim de Millet Bahçemiz var”

“Şehir hastanesini inşallah önümüzdeki yıl hizmete açıyoruz”

“Bursa’mıza bir şehir hastanesi yapıyoruz. Yatak kapasitesi 1355 olan şehir hastanesini inşallah önümüzdeki yıl hizmete açıyoruz. Bunu ben Bay Kemal’e sorayım mı? Hani SSK Genel Müdürlüğü yaptı ya, başarılı bir genel müdürdür!”

“Bay Kemal, senin ekonomi dersi alman lazım, büyüme nedir diye git sor”

“Yüzde 7.4 büyümüşüz. Kılıçdaroğlu mitingde “Size yansıdı mı?” diye soruyor, Bay Kemal, senin ekonomi dersi alman lazım, büyüme nedir diye git sor”

“Bu yüzden bunlara yıkım ekibi diyoruz”

“Vatan yansa ateşinde ısınacak kadar gözü dönmüş bir muhalefetimiz var. Bu yüzden bunlara yıkım ekibi diyoruz”

“Bu çolpa herifler, milletimizin kazanımlarına göz dikmiş durumdalar. Yalan mı yalan bunlarda. Ne oldu, Man Adası’nda benim paralar vardı, ailemin paraları vardı. Yargı ne karar verdi, bunları 197 bin liraya mahkum etti. Şimdi Bay Kemal AİHM’e gidecekmiş, nereye gidersen git. Dostların olabilir git. Getir göster makbuz falan ne oldu, hepsi yalan.”

“O da çakma Kılıçdaroğlu”

“Biz CHP Genel Başkanının çarkçılığına, dün söylediğini bugün yalanlamasına, yüzü kızarmadan yalan söylemesine, iftira atmasına alışkındık. Bunların cumhurbaşkanı adayları da başımıza kesildi. O da bir küçük Kılıçdaroğlu. Daha doğrusu o da çakma Kılıçdaroğlu. Türkiye bunların aslından ne gördü ki çakmasından hayır bulsun.”

“Toplasanız CHP’ye bir genel başkan etmeyecek adamlar, ‘Ülkeyi bize teslim edin’ diyorlar. Önce partilerine sahip çıksınlar.”

“Sağa, sola dağıta dağıta ortada CHP bırakmadılar. Milletvekillerini ağlata ağlata başka partilere pazarladılar.”

“Türkiye’nin yönetim sistemini değiştirdik ama anamuhalefetin zihniyetini değiştirmeyi henüz başaramadık. O da olacak inşallah”

Kaynak: Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa’da önemli açıklamalar

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM