USD
3,8685
EURO
4,5492
ALTIN
156,2214

BUSKİ’den kermese rekor katkı

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl sivil toplum örgütleri ile Büyükşehir’e bağlı kurum ve kuruluşların katılımıyla Kaplıkaya’da gerçekleştirdiği kermese en büyük katkıyı 20 bin TL’lik gelirle BUSKİ Genel Müdürlüğü sağladı.

BUSKİ’den kermese rekor katkı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl Kaplıkaya’daki Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Tesisleri bahçesinde düzenlediği kermes ve yiyecek şenliğine düzenli katılım sağlayan BUSKİ Genel Müdürlüğü, bu yıl da kermesin parlayan yıldızıydı. Organizasyonun en büyük standı olma özelliğine salip bulunan BUSKİ standından yapılan satışla, kermese 20 bin TL’lik rekor katkı sağlandı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü’nce hazırlanan BUSKİ standı, kermesin ziyaretçilerinin yoğun ilgisini topladı. BUSKİ standını ziyaret edenler arasında, Muhsin Özlükurt da yer aldı. Dev organizasyona BUSKİ’nin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlerin çalışanları, ilçe belediyeleri, engelli dernekleri ve hemşehri dernekleri de katıldı. Organizasyonun en büyük standı olan BUSKİ standından yapılan satışla, kermese 20 bin TL’lik katkı sağlandı. BUSKİ böylelikle, her yıl tekrarladığı rekor katkı performansını bu yıl da yinelemiş oldu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM