USD
4,8562
EURO
5,6788
ALTIN
194,2981

Bursa’da uyuşturucuya geçit yok

Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne düzenlenen operasyonda 992 gram sentetik kannabinoid maddesi ele geçirildi

Bursa’da uyuşturucuya geçit yok
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Adana Emniyet Müdürlüğü’nden Bursa İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak,   uyuşturucu madde ticareti temini ve suçuna karşı mücadelede hız kesmiyor.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince ilimiz genelinde meydana gelen uyuşturucu madde ticareti temini ve suçuna karışan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik yapılan teknik ve fiziki çalışmalar neticesinde;

Yıldırım İlçesi Mevlana Mahallesi 1. Yozgat Sokak üzerinde durdurulan 16… plaka sayılı araç içerisinde Y.Y. ve K.K. yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların araçlarında yapılan aramalarda, bir miktar sentetik kannabinoid maddesi ele geçirildi.

Konu ile ilgili devam eden çalışmalarda şahısların aynı zamanda depo olarak kullanmış oldukları ikametlerinde iştirak halinde uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen, S.Ç., Y.E.K., C.A., T.S., ve S.Ç. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. İkamette ve araçlarda yapılan aramalarda toplam 992 gr gelen sentetik kannabinoid maddesi ile uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 3490 TL nakit para ele geçirildi.

Yapılan operasyon neticesinde yakalanan toplam 7 şahıs, “İştirak Halinde Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte mevcutlu olarak adli makamlara sevk edildi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM