USD
4,7915
EURO
5,6134
ALTIN
189,9569

Bursa’da Narkotik Operasyonlar Devam Ediyor

Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyonlar düzenledi.

Bursa’da Narkotik Operasyonlar Devam Ediyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa Emniyet Müdürlüğü  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce yapılan operasyonel çalışmalar neticesinde; 06 Kasım Pazartesi günü ilimiz Osmangazi ilçesinde bulunan bir ikamette A.Ç. isimli şahıs yakalanmış, yakalanan şahsın ikametinde yapılan aramada 450 gr esrar ile 15 gr kokain ele geçirildi.

 

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan diğer çalışmalarda ise ilimiz genelinde “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak” suçundan farklı adreslerde M.Ç. ve M.A. isimli şahıslar yakalanmış, yakalanan şahısların üzerlerinde yapılan aramalarda bir miktar esrar ve bir miktar sentetik kannabinoid maddesi ele geçirilmiş, konu ile ilgili devam eden çalışmalarda şahıslara uyuşturucu maddeleri sattıkları tespit edilen K.D., F.M. ve K.Y. isimli şahıslar yakalanmış, yakalanan şahısların ikametlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda satışa hazır halde paketlenmiş halde 25 gr metamfetamin maddesi ile 150 gr esrar maddesi ele geçirildi.

 

Yapılan çalışmalar neticesinde yakalanan 6 şahıstan 2’si hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak’ suçundan adli işlem yapılmış, A.Ç.,K.D., F.M. ve K.Y. isimli şahıslar ise “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan gözaltına alınmış olup 07 Kasım Salı günü mevcutlu olarak adli makamlara sevk edildi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM