USD
4,7224
EURO
5,4897
ALTIN
194,4993

Bursa 11. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı

İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 11. Anadolu turunun üçüncü zirvesi Bursa’da gerçekleşti.

Bursa 11. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne  ev sahipliği yaptı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa 11. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı.

İPZ Anadolu etkinliğinin Bursa ayağında Marketing Türkiye ile AKADEMETRE Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketi’yle birlikte gerçekleştirdiği “Kente Değer Katan Markalar Araştırması” ve şehrin kanaat önderleri tarafından yapılan değerlendirme Bursa’nın en itibarlı markalarını ortaya koydu. Ödüle layık görülen markalar zirvede düzenlenen törende ödüllerine kavuştu.

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, 28 Kasım’da Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleşti. 11 yıldır aralıksız devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” olarak belirlendi.

Yeni nesil işler, süreçler ve ürünler tasarlayarak şirketlere katma değer yaratan kuruluşların buluşma platformu olan İPZ Anadolu, bu yılki temasıyla teknolojinin dayattığı değişim konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Yeni dünyanın gereklerine uygun iş yapış biçimlerinin tartışmaya açılacağı İPZ Anadolu’nun Bursa destekçileri arasında EG Bilişim, Shell & Turcas, Marketing Toys, BPN İstanbul ve Erikli & Nestlé Waters yer aldı. Konferans dizisinde birlikte iş yapma kültürü konuşularak katılımcılara İPZ Anadolu Katılım Sertifikası verildi.

Kente değer katan markalar ödüllerine kavuştu

Marketing Türkiye’nin AKADETMETRE Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketi ile birlikte Bursa’da gerçekleştirdiği Kente Değer Katan Markalar Araştırması ve şehrin kanaat önderleri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda kente değer katan markalar da belirlendi. Tofaş, Erikli Su, Sütaş, Özdilek, Uludağ Maden Suları, Aroma A.Ş., Limak Uludağ Elektrik, Medical Park Bursa Hastanesi ve Yeşim Tekstil etkinlik kapsamında ödüle layık görüldü. Kente Değer Katan Yerel Yönetim ödülü de BTSO’ya verildi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM