USD
3,8373
EURO
4,5192
ALTIN
153,3083

“Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” etkinliğine eğlenceli veda

Nilüfer Belediyesi’nin “Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” projesinin 2017 yılı etkinlikleri, Yaşar Kemal Ormanı’nda düzenlenen şenlikle sona erdi. Bir ay boyunca kütüphanelerde düzenlenen etkinliklere katılan 85 çocuk ve 55 ebeveyne sertifika da verildi.

“Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” etkinliğine eğlenceli veda
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Nilüfer Belediyesi’nin bu yıl yedincisini gerçekleştirdiği “Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” etkinliği, Çamlıca Mahallesi’nde bulunan Yaşar Kemal Ormanı’nda düzenlenen şenlikle sona erdi. Etkinliğin 2017 buluşmalarında Nilüfer’in Üçevler, Demirci, Yolçatı, Minareliçavuş, Konaklı ve Gümüştepe Mahallesi’nden 85 çocuk ve 55 ebeveyn yer aldı. Nilüfer Belediyesi Üçevler, Demirci ve Çocuk Kütüphanesi’nde 6 yaş grubundaki çocuklar ve ebeveynlerine yönelik düzenlenen “Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” etkinliği kapsamında minikler ve ebeveynleri bir ay boyunca kitaplarla buluşup, okuma serüvenine katıldı. Çocuklar ve ebeveynleri dev kitap okuma, kukla atölyesi, orf, drama, psikolog ve yoga etkinliklerinde de yer alarak yeni arkadaşlar edindi.
“Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” etkinliğinin son gününde de minikler ebeveynleriyle birlikte Yaşar Kemal Ormanı’nda düzenlenen şenlikte gönüllerince eğlendi. Şenliğe katılan Nilüfer Belediye Başkan Vekili Pınar Göz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in selamını ileterek katılımcılara teşekkür etti. Pınar Göz, “Bir ay boyunca Nilüfer Belediyesi Kütüphanelerinde düzenlenen etkinliklere katılan bütün çocuk ve ebeveynlerimize teşekkür ediyorum. Umarım bu süreçte kitaplarla daha da yakınlaşıp, yaşamlarınızda yeni pencereler açma fırsatı buldunuz. Nilüfer Kütüphaneleri de sizlerle birlikte yeni üyeler kazanmış oldu. Bu, Nilüfer Belediyesi olarak bizim için büyük onur ve gurur kaynağıdır” dedi.
Pınar Göz, bir ay boyunca “Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” etkinliğine katılan miniklere ve ebeveynlerine sertifikalarını da verdi.
Konuşmaların ardından “Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz” etkinliğine katılan çocuklar Şubadap Çocuk isimli müzik grubunun şarkıları eşliğinde dans ederek gönüllerince eğlendi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM