USD
6,0197
EURO
6,9241
ALTIN
229,3776

Belediyespor Voleybol Takımı Sezonu Açtı

Bu sezon Efeler Ligi ile birlikte Balkan Kupasında da mücadele edecek olan İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı, sezon açılışını yaptı.

Belediyespor Voleybol Takımı Sezonu Açtı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

2016-2017 sezonunda elde ettiği başarılarla Voleybolun Süper Ligi olan Efeler Ligindeki 5’inci yılında Avrupa Kupalarına katılma hakkı elde eden ve yeni sezonda lig maratonuyla birlikte Balkan Kupasında mücadele verecek olan İnegöl Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, sezon hazırlıklarının startını verdi.

YÖNETİM SEZON AÇILIŞINDA TAKIMI YALNIZ BIRAKMADI
Alanyurt Yunus Emre Spor Kompleksinde baş antrenör Levent Zoroğlu nezaretinde sezon açılışını yapan Turuncu Lacivertli takıma, ilk gününde Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alinur Aktaş ile yöneticiler de eşlik etti. Kurban kesilip dualar edilerek yeni sezonun startı verildi.

“EMİNİM ÇOK KEYİFLİ BİR SEZON GEÇİRECEĞİZ”
Antrenman öncesi sporcularla görüşen Başkan Aktaş ve yöneticiler, yeni sezon öncesi tüm sporculara başarılar diledi. Burada bir konuşma da yapan Başkan Aktaş, hedefleri ve yeni sezon öncesi temennilerini ilettiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “2017-2018 sezonu inşallah hem takımımız için hem ülkemiz için hayırlı olur. Başarılarla dolu bir sezon olur inşallah. Hocalarımızın, yönetici arkadaşlarımızın değerlendirmesi neticesinde bu yıl sizlerle beraber buluştuk. Geçen yıldan devam eden arkadaşlarımız var, bu yıl bizimle ilk kez beraber olan arkadaşlarımız var. Eminim hep beraber çok keyifli bir sezon geçireceğiz. Bu heyecanı sizler yaşarken, aynı zamanda İnegöl’deki voleybol severlere, bu işin izleyicilerine ve bütün şehre, yönetici arkadaşlarımıza ve bizlere de yaşatacaksınız inşallah.”

CHALLENGE CUP NEDEN OLMASIN
“Biz bunu şehrimizin tanıtımı olarak da düşünüyoruz. Bu sene Balkan Kupasında oynayacağız. Akabinde Challenge Cup niye olmasın. Efeler Ligindeki 5’inci yılımızda Avrupa’da boy göstermek bizim için çok ciddi bir ayrıcalık.”

İNEGÖL’E YENİ BAŞARILAR YAŞATMAK İSTİYORUZ
Aktaş, voleybolun bir takım oyunu olduğuna da dikkat çekerek; “Arkadaşlar biliyorsunuz bu bir takım oyunu. Bireysel bir oyun değil. Bireysel olarak hepinizin ayrı yetenekleri ve kabiliyetleri var ama takım halinde oynanan oyunlarda uyum ve ahenk, süreklilik çok önemli. Uzun bir periyot bizleri bekliyor. Bir taraftan Balkan Kupası ve bir taraftan da Avrupa olursa onun getireceği ekstra yükler olacak. Kendimize çok iyi bakmamız gerekiyor. Takımın bir parçası olarak bu ahengi devam ettirebilmek için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerekiyor. O yüzden sizlerden bu konuyla alakalı bir hassasiyet bekliyorum. Takımın önemli bir parçası olarak herkes eğer ben olmazsam bu iş olmaz mantığıyla bu işe katkı durumunda. Geçen yılki başarılarımızın üzerine koyarak yeni başarılar yaşatmak istiyoruz. Çalışanlar ve iyi olanlar her zaman kazanır. Biz hileye hurdaya kaçmadan çok çalışarak inşallah yine başarılı olacağız. Şimdiden herkese başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM