BAŞKAN KESKİN YANGIN YERİNDE

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Beyazıt Mahallesi Şeyhan Sokağı'nda iki kişinin hayatını kaybettiği yanan evde incelemelerde bulundu.

06 Aralık 2013 12:15 Okunma:

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Beyazıt Mahallesi Şeyhan Sokağı’nda iki kişinin hayatını kaybettiği yanan evde incelemelerde bulundu.
Sobadan sıçrayan kıvılcım sebebiyle çıkan yangında 45 yaşındaki baba Arif Can ve 9 yaşındaki Havva Can hayatını kaybetmişti. Başkan Keskin, İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören 11 yaşındaki Hatice Can için her türlü yardımı etmeye hazır olduklarını söyledi. Keskin, “Yıldırım Belediyesi olarak maddi manevi her türlü desteği vermeye hazırız. Baba ve kardeşini kaybeden Hatice’nin sağlığına kavuşması için dua ediyoruz. Kimsesizler Konağı ile Sevgi Market yangından zarar görenlerin hizmetinde” dedi.

BENZER HABERLER

‘Üç Fidan’ şafak nöbetiyle anıldı!

Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan idamlarının 43’üncü yıldönümlerinde Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Kent Konseyi ve 68’liler Birliği...

Bursa’da ‘Fotoğraf Günleri’ başlıyor!

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 22.’si düzenlenen ‘Bursa Fotoğraf Günleri’, 8 – 16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bursa Dubai’de tavan yaptı!

Bursa son dönemde turizm üzerine gerçekleştirilen tüm etkinliklerde boy göstermesinin mükafatını alıyor.

Nisan ayında Fenerbahçe açık ara önde!

Şike davası tekrar gündeme gelirken, Fenerbahçe’ye yapılan silahlı saldırı spor kamuoyunun gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, BTSO’da istişare toplantısına katıldı!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu ağırladı.

Nisan ayının gündemini genel seçimler belirledi!

Türkiye 7 Haziran 2015 seçimlerine hazırlanırken, sayılı günler kala siyasetin gündemine genel seçim tartışmaları ağırlığını koyuyor.

Nilüfer’de gökyüzü şenlendi!

Nilüfer 14. Uluslararası Spor Şenlikleri kapsamında bu yıl ilk kez yapılan Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası müsabakalarında dereceye girenler ödüllerine...

Yeni Yıldırım, geri dönüşüme hız verdi!

sürdüren Yıldırım Belediyesi, ‘Atıklarınıza Talibiz’ kampanyası kapsamında 203 farklı noktada kurduğu merkezle atıkları geri dönüşüme kazandırıyor.

Öğretmen ve öğrencilerden engellilere destek!

Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi tarafından yürütülen ‘Plastik Kapak Kampanyası’na İsmail Hakkı Bursevi Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden destek...

Hüdavendigar Parkı 19 Mayıs´ta açılıyor!

Recep Altepe, Hüdavendigar Parkı’nın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda çeşitli spor etkinlikleriyle birlikte hizmete gireceğini açıkladı.