USD
3,8685
EURO
4,5492
ALTIN
156,2214

Barış Lions’ta bayrak devri

Barış Lions Kulübünde devir teslim töreni yapıldı. 2016-2017 hizmet döneminin başkanı olan Semra Baykan görevi Nevin Derya’ya devretti.

Barış Lions’ta bayrak devri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Almira Otel’de gerçekleştirilen devir teslim törenine, Lions 118-K Yönetim Çevresi Federaayonu Geçmiş Dönem  Genel Yönetmeni Neşe Yıldırım, Lions 118-K Yönetim Çevresi Genel Yönetmen 1. Yardımcısı M. Ali Özerk, Barış Lions Kulübü üyeleri, Lions 118-K Yönetim Çevresine bağlı kulüp başkanları ve üyeleri katıldı.

 

Törende konuşan Semra Baykan, hizmet dönemi boyunca gerçekleştirdikleri etkinliklerden bahsetti. Baykan “Lions başkanlığı bir bayrak yarışı değil, bir bayrak devridir. Gelecek dönem başkanımızın bu bayrağı daha yükseğe taşıyacağından hiç kuşkum yok. Yeni başkanımıza, yeni hizmet döneminde başarılar diliyorum” dedi.

 

2017-2018 Hizmet Dönemi Başkanı Nevin Derya’da yeni hizmet dönemi için çok heyecan duyduğunu ve bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağını ifade etti.

 

Törene katılan Lions 118-K Yönetim Çevresi Genel Yönetmen 1. Yardımcısı M. Ali Özerk da yeni yönetime başarılı bir hizmet yılı diledi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM