USD
3,9290
EURO
4,6560
ALTIN
163,1793

Barış Lions, Masis Aram Gözbek’i ağırladı

Lions 118-K Yönetim Çevresi’nin genç kulüplerinden Barış Lions Kulübü Nisan Ayı 1. Toplantısı’nda Boğaziçi Caz Korosu Şefi Masis Aram Gözbek’i ağırladı.

Barış Lions, Masis Aram Gözbek’i ağırladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Almira Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Barış Lions Kulübü üyelerinin yanı sıra Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı kulüp üyeleri de ilgi gösterdi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Barış Lions Kulübü Başkanı Semra Baykan, kulüp faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Barış Lions’un 5 yıldır kesintisiz düzenlediği Barış Festivali’nde bu yıl önceliği eğitime verdiklerini aktaran Baykan, “70 öğrencimizin yazdıkları kompozisyonlar doğrultusunda hayallerini gerçekleştirdik. Dönemimiz boyunca projelerimiz devam edecek” dedi.

 

ANAHTAR KELİMEMİZ CESARET VE VAZGEÇMEMEK

Müzik alanında genç yaşında hatırı sayılır başarılar elde eden Boğaziçi Caz Korusu Şefi Masis Aram Gözbek de Barış Lions’un konuğu olduğu için mutlu olduğunu dile getirdi. Yedi senedir şefliğini üstlendiği koronun kısıtlı imkânlara rağmen dünya çapında önemli başarılar elde ettiğini dile getiren Gözbek, “Koromuzun anahtar kelimesi cesaret ve vazgeçmemek. Koromuzda daha önce birbirini tanımamış farklı hassasiyetlere sahip kırk korist bir araya gelerek tek ses çıkartıyor. Kişisel ve sivri noktalarımızı bir kenara bırakıp tek vücut olmak için çalışıyoruz. Koromuzu ayakta tutan şey insan sevgisi. İnsanlar bir araya geldiği zaman bir ahenk meydana getiriyor. Hedefimiz Türkiye’ye ve dünyaya bu mucizeyi olabildiğince yaymak” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM