USD
3,9246
EURO
4,6104
ALTIN
162,2518

Baris & Karagoz Lions’a Yeni Üyeler

Lions 118-K Yönetim Çevresinin genç kulüpleri Barış ve Karagöz Lions Kulübü, ortak üye alım töreni ile kulüplerini güçlendirdi.

Baris & Karagoz Lions’a Yeni Üyeler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Almira Otel’de düzenlenen geceye Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı Dr. Ender Tukay, Geçmiş Dönem Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı İlknur Kutucu, Lions 118-K Yönetim Çevresine bağlı kulüp başkanları ile Barış ve Karagöz Lions Kulübü üyeleri katildi. GMT Koordinatörü  Nükhet Tuzcuoğlu’nun yönettiği törenle Ozan Ekiz, Özhan Çimer ve Levent Fenerci Barış Lions ailesine katılırken Şeyda Erol ve Arzu Eren de Karagöz Lions’un gücüne güç kattı.

Gecede konuşan Barış Lions Kulübü Başkanı Semra Baykan ve Karagöz Lions Kulübü Başkanı Birgül Ay, yeni üyelerle karşılıksız hizmet yolculuğuna devam edeceklerini dile getirdiler.

Yeni üyelerin üyelik rozetlerini takdim eden Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı Dr. Ender Tukay da, “Yönetim çevremize moral, motivasyon ve heyecan katan Barış ve Karagöz Lions kulüplerinin yeni üyeleri, hoş geldiniz. Sizler 100. yıl üyeleri olarak ailemize katildiniz. İleride çok önemli liderler olacaksınız” dedi.

Gece, tüm lion’larin hep birlikte pasta kesmesiyle tamamlandı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM