USD
4,8170
EURO
5,6063
ALTIN
189,5450

Bakan Çavuşoğlu, Penguen Gıda’yı ziyaret etti

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gençoğlu ailesine ait Penguen Gıda’yı ziyaret edip işçilerle birlikte öğle yemeği yedi.

Bakan Çavuşoğlu, Penguen Gıda’yı ziyaret etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa’nın dünya markası Penguen Gıda, 24 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kala çok önemli bir ziyaretçiyi ağırladı. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gençoğlu ailesinin sahibi olduğu Penguen’de işçilerle öğle yemeği yedi ve sohbet etti, AK Parti’nin seçim sonrası hayata geçireceği projelerini anlattı. Gençoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu ve kardeşi Penguen Gıda Yönetim Kurulu Başkanı ve Uludağ İhracatçılar Birliği Başkanı Orhan Gençoğlu’nun aynı zamanda çok yakın dostu da olan Çavuşoğlu, Gençoğlu kardeşler ile görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Turhan Gençoğlu, “Balkan Türkleri ile ilgili yıllarca beraber omuz omuza mücadele verdiğim çok yakın dostum, Sayın Hakan Çavuşoğlu’nu ağırlamaktan çok büyük onur duyuyorum. Bursamız adına çalışmasından çok büyük mutluluk duyuyoruz. Bildiğimiz gibi çok yakında bir seçime gidiyoruz, bu seçim sonucunun ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” temennisinde bulundu.

 

“Gençoğlu Ailesi Bursa’nın Köşe Taşlarındandır”

 

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gençoğlu ailesi nezdinde Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu’na teşekkür ederek, “Gençoğlu ailesi Bursa’nın köşe taşlarından birisidir. Özellikle Balkan camiasına verdiği destekler takdire şayandır. Balkanlar ile ilgili konuyu adeta bir dava gibi terakki etme konusunda çok ciddi bir emekleri vardır. Kendilerini ziyaret etmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM