USD
4,6584
EURO
5,4694
ALTIN
194,2141

‘Alışverişte Onur Sözü’ Emek’te

Türkiye perakende sektörünün en büyük yerel ve yerli markalarından olan  Onur Market, yatırımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Bursa’nın yerel perakende markası Şaypa’nın satın alma sürecini tamamlayarak gücüne güç katan Onur Market, Emek Mağazasını açmaya hazırlanıyor.

‘Alışverişte Onur Sözü’ Emek’te
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

‘Alışverişte Onur Sözü’ sloganıyla Türkiye’nin 6 ilinde toplam 150 mağaza ve 5 bin’e yakın dev kadrosuyla hizmet veren Onur Market, Bursa perakende sektörüne değer katmayı sürdürüyor. Şaypa mağazalarının ONUR mağazalarına dönüşüm sürecinin tamamlanmasının ardından sıfırdan ilk mağazasını açacak olan Onur Market, kaliteli alışveriş hizmetini Emek Mahallesine de taşımaya hazırlanıyor.

Tüm Bursalıların 6 Ekim 2017 Cuma günü saat 14:30’da gerçekleşecek açılış organizasyonuna davetli olduğunu söyleyen Özen Perakende Grup Başkanı Cemal Özen, “Onur Market olarak ‘Alışverişte Onur Sözü’ ilkemizin hakkını vermek için gece, gündüz çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetin kalitesini artırmak adına her geçen gün mağaza ağımızı genişletiyoruz. Geçtiğimiz yıl Bursa’da Şaypa’yı satın alma sürecimizin ardından mağazaları Onur Market’e dönüştürmüştük. Önümüzdeki günlerde de Emek’te ‘Onur Market’ adıyla ilk mağazamızı açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Bursalılara teşekkür…

Bursalıların Onur Market’i kısa sürede benimsediğinin de altını çizen Cemal Özen, “Bizi biz yapan ‘Onur Sözlerimiz’ var. Hizmette, lezzette, kalitede, fiyatta ve tazelikte ‘Onur Sözümüz’ var. Bundan dolayı da Bursalı vatandaşlarımız ‘Onur Market’i kısa sürede benimsedi ve teveccüh gösterdi. Bu bağlamda tüm Bursalılara teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Hedeflere yaklaşıyoruz…

Onur Market’in 2023 yılında perakende sektörünün ilk 5 firması arasına girme hedefine her geçen gün daha da yaklaştığını kaydeden Özen, “Verimlilik, alış veriş deneyimi ve büyüme stratejisi ile perakende sektörünün öncüsü ve sözcüsü olma misyonumuzu Emek mağazasıyla pekiştireceğiz. 2023 yılı için belirlediğimiz hedeflere her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz. ‘Onur’ kalitesini ulaşabildiğimiz her yere götürmek için çalışmalarımızı aynı şevkle sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Onur Market’in 6 Ekim 2017 Cuma günü saat 14:30’ da açılışını gerçekleştireceği Emek mağazasında 40’a yakın personel istihdam edilirken, bin 200 metre kare alan üzerine kurulu mağazada toplam 11 bin farklı ürün de vatandaşların beğenisine sunulacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM