AK PARTİ KELES BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Bursa İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Yaşar Dursun Ay, görevinden istifa ederek kendi doğduğu yer olan...

04 Kasım 2013 12:35 Okunma:

Bursa İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Yaşar Dursun Ay, görevinden istifa ederek kendi doğduğu yer olan Keles’te AK Parti’den belediye başkan aday adayı oldu.
Belediye başkan aday adayı Ay, “Milli Eğitim Bakanlığı, Büyükşehir Belediyesi ve İl Özel İdaresi’nde bugüne kadar almış olduğum görevleri layıkıyla yerine getirdim. Bundan sonra bu toprakların evladı olarak kendi memleketime, kendi insanıma hizmet etmek istiyorum” dedi.
“Daha yaşanabilir bir Keles için gece gündüz demeden siz değerli arkadaşlarımla hayırlı bir yolculuğa çıkıyoruz” diyen Ay, “Bursa’mızın en güzel ilçesi olarak addettiğim Keles’in ve Kelesli hemşerilerimizin yarınlarına güvenle bakabilmeleri için bugün burada bir adım atıyoruz. Bu topraklarda doğmuş bir kardeşiniz olarak devlet memurluğunda ve bürokraside edindiğim tecrübemi sizlere hizmet etmek için değerlendirmek istiyorum” diye konuştu.

BENZER HABERLER

Bursalı Çağdaş Gazetecileri kızdıran gezi programı

Basın-Yayın ve Enformasyon Bursa İl Müdürlüğü’nün ‘Gazeteci Değişim Programı’ çerçevesinde Van’a düzenlediği gezi programı Bursa Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafında...

Misi Köyü 10 yıl sonra ilk ipeğine kavuştu

ipekböcekçiliği zanaatını yeniden canlandırarak kadınların istihdamını artırmak amacıyla başlatılan projenin ilk sonuçları alındı.

Çgd: Bursa’dan Van’a ‘Basın Gezisi’ adı altında çakma gazeteciler götürüldü

Kadir Akarkaya tarafından Van'a düzenlenen basın gezisine tepki gösterdi.

Gıda ürünlerine zam kapıda!

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu Başkanı Şemsi Kopuz, son dönemde gıdada stokçuluğun artmasıyla ilgili zam uyarısında bulundu.

AK Parti yarın Genel Başkanı’nı belirleyecek

AK Parti MYK, yarın saat 14:00'da seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak.

Twitter, kullanıcıları çok kızdıracak!

Twitter'da takip etmediğiniz hesapları da göreceksiniz!

UEFA’dan şok rapor!

Beşiktaş-Arsenal maçını takip eden UEFA gözlemcileri karşılaşma sonrasında yaşananları tek tek rapor etmesi yönetimi kızdırdı!

Busiad yönetiminden ziyaretler

Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu, BALKANSİAD ile BUMİAD’ı ziyaret etti.

Avrupalı sporcu gençler Bursa’da

Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Avrupa Gençlik Değişim Projesi kapsamında Bursa’yı ziyaret eden gençlerle bir araya geldi.

Bursaspor Başkanından teşekkür ziyareti

Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri, Mustafa Bozbey'i ziyaretinde yeşil beyazlı kulüp için verdiği desteğe teşekkür etti.