AK PARTİ KELES BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Bursa İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Yaşar Dursun Ay, görevinden istifa ederek kendi doğduğu yer olan...

04 Kasım 2013 12:35 Okunma:

Bursa İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Yaşar Dursun Ay, görevinden istifa ederek kendi doğduğu yer olan Keles’te AK Parti’den belediye başkan aday adayı oldu.
Belediye başkan aday adayı Ay, “Milli Eğitim Bakanlığı, Büyükşehir Belediyesi ve İl Özel İdaresi’nde bugüne kadar almış olduğum görevleri layıkıyla yerine getirdim. Bundan sonra bu toprakların evladı olarak kendi memleketime, kendi insanıma hizmet etmek istiyorum” dedi.
“Daha yaşanabilir bir Keles için gece gündüz demeden siz değerli arkadaşlarımla hayırlı bir yolculuğa çıkıyoruz” diyen Ay, “Bursa’mızın en güzel ilçesi olarak addettiğim Keles’in ve Kelesli hemşerilerimizin yarınlarına güvenle bakabilmeleri için bugün burada bir adım atıyoruz. Bu topraklarda doğmuş bir kardeşiniz olarak devlet memurluğunda ve bürokraside edindiğim tecrübemi sizlere hizmet etmek için değerlendirmek istiyorum” diye konuştu.

BENZER HABERLER

BTSO’dan bir ilk daha!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde Türkiye’de ilk defa ‘Arabuluculuk ve Tahkim Merkezi’ kuruldu.

Macera Bursa’da başladı!

Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen ‘Maceraya Hazır mısın Bursa?’ etkinliği renkli görüntülerle başladı.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ni halkın lideri Kılıçdaroğlu açtı!

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nin açılışını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptı.

Kent girişlerine estetik dokunuş!

Büyükşehir Belediyesi, İstanbul istikametinden Bursa’ya gelenleri karşılayan Ovaakça Mahallesi’ndeki ana yola paralel binalarda da cephe düzenleme çalışmalarını başlattı.

İlçelere 100 milyon TL´lik asfalt!

Büyükşehir Belediyesi, 2015 asfalt sezonunu Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de katıldığı törenle başlattı.

Bursa’nın otobüs filosuna takviye!

BURULAŞ filosuna yaklaşık 4 milyon TL’lik yatırımla 10 yeni otobüs ekledi.

‘Facing Mars’ sergisi Bursa’da!

Facing Mars (Mars’a Yolculuk) Sergisi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile TÜBİTAK işbirliğinde Türkiye’ye geldi.

‘Bursa’nın sektördeki gücünü göstermeliyiz!’

İbrahim Burkay, BTSO öncülüğünde Ocak ayında düzenlenecek olan Junio Show fuarının sektöre ve Bursa’ya değer katacağını söyledi.

Bursa işçi eylemleri medyada ilgi gördü

Medya Takip Merkezi (MTM), 15 – 24 Mayıs tarihleri arasında yazılı, görsel ve internet medyasında yer alan hareketliliğin rakamlarını...